SCRIBA z nowościami na targach FestiwalMarketingu.pl

0
Zdjęcie główne

Do grona wystawców targów reklamy FestiwalMarketingu.pl dołączyła firma Wydawnictwo SCRIBA – czołowy polski producent kalendarzy książkowych, notesów i wyrobów skóropodobnych.

Podczas wrześniowych targów firma zaprezentuje najnowszą ofertę.

Jak mówi dyrektor marketingu Dawid Jaszczyszyn:

– Za podjęciem decyzji wzięcia udziału w FestiwalMarketingu.pl przemawia przede wszystkim możliwość spotkania się w jednym miejscu z naszymi klientami jak i sposobność przedstawienia oferty nowym klientom.

Wydawnictwo SCRIBA to znany od 25 lat producent kalendarzy książkowych, notesów i wyrobów skóropodobnych. Na targach firma promować będzie swoją linię kalendarzy książkowych i notesów „Linea Riccardo”.

Wśród nowości prezentowanych przez Wydawnictwo SCRIBA podczas targów znajdzie się bogaty wybór wzorów (nowe oprawy, nowe łączenia materiałów, nowe formaty). Znacznie poszerzyła się też oferta personalizacji kalendarzy, co będzie zaprezentowane podczas imprezy wystawienniczej.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 7-8 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa impreza wystawiennicza w drugiej połowie roku skierowana do branży rekamy i poligrafii reklamowej

www.scriba.com.pl