Sign Poland debiutuje na targach reklamy

0

Po raz pierwszy w gronie wystawców pojawi się Sign Poland – firma specjalizująca się w produkcji produktów reklamowych drukowanych na materiałach do ekspozycji w obszarze outdoor i indoor (flagi, banery reklamowe, systemy do prezentacji).

Długoletnie doświadczenie w branży, gdyż firma w tym roku w marcu skończyła 20 lat, pozwala na realizację skomplikowanych pod względem technicznym projektów, a także obsługę najbardziej wymagających klientów z różnych branż. Począwszy od agencji reklamowych, poprzez organy państwowe, producentów branży paliwowej, samochodowej, odzieżowej, budowlanej i wielu innych. Sign Poland drukuje jedynie na swoich materiałach i używa ściśle określonych i wypróbowanych farb drukarskich przyjaznych środowisku. Ciągle doskonali swoje kwalifikacje zawodowe, by móc jak najlepiej spełniać oczekiwania klientów.

– Udział w FestiwalMarketingu.pl to doskonała okazja do zaprezentowania naszej firmy. Liczymy na poznanie osób, które zechcą z nami współpracować w zakresie zakupu i produkcji tekstylnych artykułów reklamowych – wyjaśnia Oksana Solnik-Krzyżanowska, Dyrektor Zarządzający Sign Poland.

Firma Sign Poland zaprasza do odwiedzenia na targach swojego stoiska C11.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

https://www.flagi-sign.com.pl/