Słodki debiut – Towary Niezwykłe premierowo na FestiwalMarketingu.pl

0

Towary Niezwykłe to mała, rodzinna firma. Jak mówią o niej jej właściciele – firma, która powstała z miłości – z miłości do prawdziwego jedzenia, z miłości do babci i pięknych wspomnień z jej domu, z widoku ustawionych rzędem kolorowych słoiczków w spiżarce i zapachu bulgocących powideł na kaflowym piecu. Powstała z pasji – do łączenia smaków, wyszukiwania zaskakujących, ale harmonijnych połączeń owoców, przypraw, alkoholu. Podczas targów FestiwalMarktingu.pl tą pasją podzielą się ze zwiedzającymi.

– Towary Niezwykłe powstały z szacunku do prawdziwego jedzenia, przygotowywanego z surowców, które urosły na drzewie czy na krzaku, a nie powstały w fabryce. Nie stosujemy więc żadnych polepszaczy, dodatków – nie wybieramy drogi na skróty. Nasze konfitury nie gotują się co prawda na piecu kaflowym, ale nadal odparowują przez kilka dni – zgodnie z tradycją. W naszej ofercie znajdują się słodkie konfitury jak na przykład malinowe z koniakiem, wiśniowe z brandy, truskawkowo-malinowe z wanilią, powidła śliwkowe z rodzynkami i cynamonem, ale także bardziej wytrawne do serów, mięs i pasztetów jak borówki z imbirem i porto, żurawina z gruszką i pomarańczą czy gruszki z chili. Nasze ręcznie robione musztardy z dodatkiem świeżo startego chrzanu, whisky, chili i imbiru czy pachnących fig urzekają smakiem i oryginalnością – mówi Monika Mazurkiewicz, właścicielka firmy Towary Niezwykłe.

Jakość przetworów jest niezmienna od 15 lat, czyli od początku istnienia firmy. – Nasza firma prowadzona była i jest – zawsze z miłością i poszanowaniem ludzi, którzy w niej pracują, a także tych z którymi współpracujemy, i tych najważniejszych – naszych klientów. Tworzenie niezwykłych smaków jest naszą misją – bo wierzymy, że to przy wspólnym stole tworzą się więzi i umacniają relacje. Dokładamy także wszelkich starań, żeby nasze słoiczki wyglądały pięknie, były ozdobą stołu czy idealnym elementem zestawu prezentowego – dodaje właścicielka.

Na swoim stoisku J3 pokażą słodkie konfitury i musztardy.

www.towaryniezwykle.pl