Smakołyki od Lodów Rullon w Strefie EVENT MIX targów reklamy

admin_cyber
02 lut 2024

Lody Rullon, czyli tworzone na oczach gości niekonwencjonalne lody, po raz pierwszy zaprezentują się na FestiwalMarketingu.pl w Strefie EVENT MIX.

Niezwykła technika przygotowywania lodów daje praktycznie nieograniczone możliwości smakowe. Do ich kompozycji używane są markowe słodycze, świeże owoce, bakalie, przyprawy, a nawet alkohol. Wszystko łączone z autorską bazą na specjalnym mrożącym blacie. Całość jest serwowana w formie stylowych lodowych rulonów.

Baza do lodów jest przygotowywana na świeżo i zawiera tylko składniki, które wpisuje się w filozofię tzw. „czystej etykiety”. Szerokość asortymentu jest tak duża, że z powodzeniem można zaspokoić gusty nawet najbardziej wybrednych miłośników lodów.

Tego typu deser może okazać się doskonałą atrakcją na imprezach i eventach.

– Jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno kilkudziesięcioosobową imprezę jaki i duże konferencje gdzie ludzi liczy się w setkach. Dzięki niewielkim rozmiarom naszego wózka jesteśmy w stanie dostosować się do praktycznie każdego typu imprezy, wystarczą  dwa metry kwadratowe i dostępem do gniazdka. Menu układane jest zawsze pod konkretną imprezę , to Ty budujesz narrację i nastrój, my wpisujemy się w tę opowieść –  podkreśla Tomasz Langier z firmy Lody Rullon.

Zostań świadkiem wyjątkowego lodowego przedstawienia. Lody Rullon zapraszają do odwiedzenia na targach stoiska – J22.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana III edycja konferencji EVENT MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się 12 września br. Tematem wiodącym konferencji jest „Rewolucja w eventach”.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów:

www.lodyrullon.pl