Smyczomat.pl na targach reklamy promuje platformę do zamawiania gadżetów

admin_cyber
02 lut 2024

Smyczomat.pl ponownie weźmie udział w FestiwalMarketingu.pl, promując swoją platformę do samodzielnego zamawiania smyczy oraz innych gadżetów reklamowych.

Marka Prosfera.pl na tyle dobrze poznała potrzeby i oczekiwania klientów, aby w odpowiedzi na nie stworzyć platformę do samodzielnego składnia zamówień. Smyczomat.pl pozwala na szybkie wyceny on-line, daje możliwość wyboru terminu realizacji zamówienia, zawiera makiety oraz przejrzyste wytyczne niezbędne do prawidłowego przygotowania projektu graficznego. Aby zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie, jak również poczucie bezpieczeństwa, wszystkie projektu przechodzą dodatkową weryfikację przez naszych doświadczonych grafików. Poza platformą realizujemy wiele indywidualnych, niebanalnych i unikatowych projektów. Wieloletnia współpraca z partnerami handlowym z Dalekiego Wschodu pozwala wzbogacić nasze portfolio o nietuzinkowe realizacje. Ostatnią nowością jest marka Snood produkująca kominy wielofunkcyjne. Kominy wykonywane są w różnych standardach wykończenia, bazując na szerokiej gamie materiałów oraz możliwościach pakowania.

W ostatnim czasie oprócz standardowych gadżetów reklamowych firma ma w swojej ofercie sublimacyjne, podwójne maseczki ochronne wielorazowego użytku. Produkt jest odpowiedzią na zaistniałą sytuację związaną z pandemią Covid-19. Daje możliwość zadbania o ochronę swoich klientów i ich pracowników. W związku z reżimem sanitarnym narzuconym przez większość państw są elementem obowiązkowym, niezbędnym w codziennym życiu. Wzory dostępne są u handlowców.

www.smyczomat.pl