SoftPlast z ofertą pełną nowości ponownie na wrześniowych targach

0

Od 2004 roku SoftPlast zapewnia długoterminową współpracę, obejmującą doradztwo, serwis oraz pełne wsparcie posprzedażowe. W ich ofercie znajduje się rozwiązywanie problemów związanych z wydajnością produkcji, minimalizacją odpadów oraz brakiem wykwalifikowanego zespołu. Pomagają klientom dobierać odpowiednie urządzenia by zautomatyzować produkcję dzięki czemu oszczędzają czas i zasoby ludzkie.

– Nasz dział handlowy buduje oraz utrzymuje dobre relacje z producentami plandek, namiotów, osłon okiennych oraz szeroko pojętej reklamy. Nasi handlowcy dzięki szkoleniom posiadają szeroką wiedzę i zapewniają wsparcie w doborze najlepszych urządzeń i komponentów usprawniających procesy produkcyjne. Zapewniamy również wsparcie posprzedażowe, dbałość o realizację zamówień i terminową dostawę – mówi Lidia Pawlaczyk-van Straaten, właścicielka SoftPlast.

W siedzibie firmy znajduje się sala ekspozycyjna, w której można obejrzeć i przetestować większość urządzeń i komponentów z oferty światowych producentów takich jak: JoPeVi, Flexa, Matic, Forsthoff, Orafol, Carmo, Bowmer Bond, Forsstrom.

– Oferujemy pakiet usług serwisowych, precyzyjnie dostosowanych do wymagań klienta. Nasz personel techniczny został przeszkolony przez producentów oferowanych urządzeń dzięki czemu posiada dużą wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie pozwalające sprawnie zlokalizować i usunąć usterki, minimalizując czas naprawy i koszty. Zapewniamy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną – dodaje  Lidia Pawlaczyk-van Straaten.

– Dzięki nowo powstałej siedzibie, w magazynie o powierzchni 1000 m² utrzymujemy odpowiednie stany magazynowe i zapewniamy ciągłość dostaw. Nasza oferta obejmuje: zgrzewarki: na gorące powietrze, impulsowe, wysokiej częstotliwości (HF), stoły do cięcia i trymery, automaty szyjące, zakuwarki elektryczne i pneumatyczne, laminatory, kalandry, akcesoria takie jak: keder płaski, oczka metalowe i plastikowe, taśmy PVC i odblaskowe, rolki plandekowe oraz komponenty CARMO. Na tegorocznej edycji targów Festiwal Marketingu nie zabraknie nas i nowości z naszej oferty. Pokażemy najfajniejsze na rynku trymery do cięcia materiałów sztywnych i półsztywnych oraz przebojowego Cronosa 4.0 Zapraszamy na nasze stoisko D7 w hali nr 3 – reasumuje Lidia Pawlaczyk-van Straaten.

Firma SoftPlast pokaże swoją ofertę podczas Festiwalu Marketingu na stoisku D7 w hali nr 3, 14-15 września 2022 r. w Expo XXI Warszawa.