Spólnota debiutuje na targach reklamy

admin_cyber
02 lut 2024

Jeden z największych dostawców leżaków i sanek drewnianych na europejskim rynku po raz pierwszy zaprezentuje się na FestiwalMarketingu.pl.

Spólnota Drzewna Spółdzielnia Pracy od ponad sześćdziesięciu lat specjalizuje się nieprzerwanie w produkcji wyrobów z drewna litego. Przed okresem letnim produkuje meble ogrodowo-campingowe, przede wszystkim leżaki, fotele, krzesła i stoły, a przed okresem zimowym sanki i inne akcesoria.


Od kilku lat specjalizuje się również w realizacji nadruków wielokolorowych (np. logo) na swoich wyrobach, które są wykonywane według indywidualnych życzeń odbiorców. Firma miesięcznie produkuje ok. 25 000 leżaków lub 18 000 sanek. Blisko 90% produkcji idzie na eksport.
– Odpowiadając na wyzwania współczesności, obficie czerpiemy z doświadczeń opartych na tradycji. Nasze wyroby, produkowane z surowców naturalnych, są przyjazne dla środowiska, a przez to atrakcyjne dla odbiorców na wszystkich kontynentach. Tajemnica naszego sukcesu polega a dostarczaniu wyrobów solidnie wykonanych, dotrzymywaniu terminów i rozsądnym kształtowaniu cen – mówi Grzegorz Trzciński, Przewodniczący Zarządu Spólnota.


Spólnota zaprasza do odwiedzenia na targach stoiska G10.

–  Co udziału w tej imprezie skłoniła nas możliwość pozyskania nowych kontrahentów na nasze wyroby – podkreśla Grzegorz Trzciński.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów:

http://spolnota.pl/