Stemple do ciastek na stoisku COLOP Polska podczas targów

0
Colop Polska

Popularne stemple do ciastek po raz kolejny pojawią się na tegorocznym Festiwalu Marketingu. Te wyjątkowe stemple cieszą się nieustającą popularnością, a także uznaniem ekspertów, którzy wyróżnili je prestiżową nagrodą SUPER GIFT. Odwiedź COLOP Polska na stoisku E7 i zobacz stemple do ciastek na żywo! Będzie tam również wiele innych produktów, które rozbudzą wyobraźnię.

Poznaj urokliwe wzory tych wyjątkowych stempli i wyzwól swojego wewnętrznego cukiernika. Stemple do ciastek COLOP Polska zostały stworzone z pieczołowitością, która pozwala na bezpieczną i angażującą zabawę. Stemple do ciastek posiadają atesty dopuszczające je do kontaktu z żywnością. Bez obaw możesz używać ich w kuchni! Ponadto, te wyjątkowe stemple posiadają specjalną budowę, która ułatwia odbijanie wzoru w miękkim cieście, a także, specjalnie profilowaną drewnianą rączkę zapewniającą pewny, ergonomiczny chwyt.

Stwórz swój wyjątkowy stempel dzięki możliwości personalizacji! Wolisz gotowe, kreatywne wzory, a może chcesz stworzyć coś wyłącznie twojego? To wszystko jest możliwe z COLOP Polska! Do stempla dołączona jest metalowa wycinarka oraz praktyczny materiałowy woreczek. Cały zestaw jest wyjątkowym upominkiem, który możesz sprawić najbliższej osobie.