Stemple kreatywne Colop – inspirująca energia podczas FestiwalMarketingu.pl

0

KREATYWNE to nowy dział ARTS&CRAFTS COLOP POLSKA przepełniony pomysłami i pozytywną inspirującą energią. Produkty w postaci stempli, kreatywnych pieczątek, kolorowych tuszy i wielu innych. Stemple Kreatywne były promowane podczas tegorocznych targów FestiwalMarketingu.pl.

Stemple kreatywne to propozycja, która sprawia, że zaproszenie, zawieszka lub liścik staną się unikatowe, a samo ich tworzenie będzie przyjemnością. Możliwości są bardzo szerokie, można wykonać własnoręcznie papeterię, zaproszenie czy branding na dowolnym, papierowym produkcie. Wystarczy dodać odbicie do obrazka, kartki, tworząc wspaniałe detale. W ofercie dostępne są serie LITTLE NIO, NIO INICJAŁY, poduszki z kolorowymi tuszami MAKE 1 i mobilna drukarka E-MARK Create!

– Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w czasie FestiwalMarketingu.pl. Był to czas przepełniony pozytywną energią, ciekawymi ludźmi i inspiracjami. Czas bardzo potrzebny nam wszystkim, by się spotkać, poznać i porozmawiać. Cieszymy się, że nasze produkty wzbudziły takie zainteresowanie! Największą motywacją są dla nas klienci. Podczas takich eventów wspólnie tworzymy trendy oraz nowe podejście do materiałów, których potencjał czeka na reinterpretacje – tak jak drewniane stemple – mówi Magdalena Odrzywolska ze STEMPLE KREATYWNE – COLOP POLSKA ARTS&CRAFTS.  

Colop szuka też stale partnerów dystrybucyjnych we wszystkich branżach.

Więcej informacji i zdjęć można zobaczyć na ich profilu na Facebook i Instagram.

Więcej informacji: KLIKNIJ