Strefa EVENT MIX targów z flipperami z „Pinball Station”

admin_cyber
02 lut 2024

Interaktywne Muzeum Flipperów „Pinball Station” po raz pierwszy przedstawi część z kolekcji swoich flipperów na wrześniowych targach FestiwalMarketingu.pl. 

Pinball jest znakomitym pomysłem na urozmaicenie niejednej imprezy oraz sentymentalną podróżą do młodzieńczych szaleństw. Każda maszyna ma swoja własną historię, którą można odkryć na swój własny sposób.

– Gwarantujemy, że decydując się na wynajem naszych flipperów, stworzycie swoim gościom unikalną sposobność na przeżycie niezapomnianych przygód w fantastycznym świecie, w którym dynamika rozgrywki przeplata się z wyrazistymi aluzjami do popularnych dzieł popkultury – podkreśla Paweł Nowak z „Pinball Station”.

Imponująca kolekcja maszyn w muzeum zawiera ponad 40 znanych tytułów. Wśród nich można znaleźć: FunHouse, Twilight Zone czy Terminator 2. Sugestywna gra świateł wraz z dźwiękami płynącymi z playfield’u sprawiają, że gra na flipperze jest niczym podróż w zupełnie inny wymiar. Wielkim walorem dla gości obiektu może być stworzenie unikalnego i oldschool’owego klimatu.

Aby spotęgować nostalgiczną atmosferę imprezy, „Pinball Station” proponuje wynajem gier video arcade, z takimi klasykami jak wyprodukowana przez wizjonerów z Midway bijatyka Mortal Kombat oraz legendarna gra akcji Metal Slug z japońskiego studia SNK.

Obiekt zaprasza do zapoznania się z eventowym potencjałem flipperów na stoisku A18 Strefy EVENT FestiwalMarketingu.pl.

– Eventy z wykorzystaniem naszych flipperów są wspaniałą okazją dla ożywiającego dialogu międzypokoleniowego. To właśnie podczas takich imprez mają okazję spotkać się dojrzali pasjonaci pragnący, jeszcze raz poczuć szalone emocje swojej młodości z najmłodszymi entuzjastami popkultury – podsumowuje Paweł Nowak z „Pinball Station”.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana III edycja konferencji EVENT MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się 12 września br.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów:

www.pinstation.pl