Strefa EVENT MIX z Natura Mazur Resort & Conference Warchały

admin_cyber
02 lut 2024

Malowniczo położony hotel w miejscowości Warchały, nad jeziorem Świętajno, w samym sercu Mazur – raz pierwszy zaprezentuje swoją ofertę na FestiwalMarketingu.pl.

Czterogwiazdkowy obiekt otacza Puszcza Napiwodzko-Ramucka, co gwarantuje ciszę, czyste powietrze oraz sąsiedztwo dzikiej przyrody. Z drugiej strony, bliskość drogi krajowej nr 58 (łączącej się z trasą ekspresową S7) sprawia, że wygodnie można stamtąd dojechać do największych aglomeracji. Poza tym w odległości niecałych 25 km zlokalizowany jest port lotniczy Olsztyn-Mazury.

Strategia hotelu opiera się na trzech głównych filarach. To ludzie, natura oraz wykorzystanie regionalnych produktów. Kluczowym elementem są oczywiście ludzie – dzięki utalentowanym pracownikom i nowoczesnej kulturze organizacyjnej, goście mogą poczuć się tam jak w domu.

Hotel oferuje 93 nowocześnie zaprojektowane pokoje – 70 standardowych (25-30 mkw.), 15 typu suite (30-40 mkw.) oraz dodatkowo 8 luksusowych apartamentów (40-80mkw.). Z myślą o gościach biznesowych przygotowano Centrum Konferencyjne. W jego skład wchodzą trzy sale: Wiosna, Lato i Jesień, które w razie potrzeby mogą zostać połączone w jedno duże pomieszczenie (o powierzchni ponad 370mkw.).

Do dyspozycji gości oddano również VIP ROOM oraz Salę Zima, przeznaczone na bardziej kameralne spotkania. Hotel dysponuje też tarasem o powierzchni 400 mkw. i dużą, zadaszoną wiatą grillową, usytuowaną przy plaży.

Hotelowa restauracja Poezja Smaków proponuje urozmaicone menu, na które składają się dania kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. Są one przygotowywane z najwyższej jakości, świeżych produktów z regionu.

Obiekt zaprasza do zapoznania się ze szczegółami swojej oferty na targach na stoisku B19.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana III edycja konferencji EVENT MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się 12 września br.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów:

www.naturamazur.pl