Studio55 ponownie zagości w Strefie EVENT MIX

0

Dla Studio55 to już druga edycja targów FestiwalMarketingu.pl pod patronatem OOH magazine. Firma zaprezentuje swoją ofertę w Strefie EVENT MIX.

Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości produktów takich jak: balony, atrapy produktów, namioty, bramy, kostiumy, flagi, systemy wystawiennicze i wydruki reklamowe. Zaprojektują każdy kształt, przemieniając go w pneumatyczną reklamę.

Decyzja o uczestnictwie w kolejnej edycji wrześniowych targów reklamy wynika z pozytywnych opinii, które firma otrzymała po targach w poprzednim roku. Dużym zainteresowaniem cieszyły się produkty Air Machine, które firma wypuściła na rynek w ostatnim czasie.

Jako producent materiałów reklamowych i pneumatycznych wzięliśmy udział w ubiegłorocznych targach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że nasze produkty cieszyły się tak ogromnym zainteresowaniem, dlatego w tym roku targi będą dobrą okazją do zaprezentowania naszej nowej linii produktów Air Machine. W skład szczelnych konstrukcji reklamowo-użytkowych wchodzą namioty i meble, jednak szczególnie dumni jesteśmy ze stworzonej od podstaw przez naszą firmę flagi Air Machine, na którą posiadamy ochronę w Urzędzie Patentowym. Działalność naszej firmy opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach oraz zgranym zespole doświadczonych i kreatywnych specjalistów. Wszystkim klientom zapewniamy fachową oraz kompleksową obsługę, jak również elastyczność cenową zamawianych produktów reklamowych – podkreśla Marcin Szczerba prezes zarządu Studio55.

Z nowymi propozycjami firmy będzie można zapoznać się bezpośrednio na targach.

Studio55 zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska B16.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana II edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się 13 września br.

Film podsumowujący konferencję Event MIX 2016: ZOBACZ TUTAJ.

http://www.studio55.info/