Świadomy Kierowca edukuje na targach FestiwalMarketingu.pl

0

Po raz pierwszy do grona wystawców dołączył największy w Polsce mobilny projekt edukacyjny.

Świadomy Kierowca oferuje pełnowartościowy program edukacyjny-rozrywkowo w ramach Miasteczka Bezpieczeństwa. Kilkanaście różnotematycznych stref, wydzielonych i zadaszonych specjalnymi namiotami pod którymi znajdują się symulatory, trenażery i inne urządzenia pozwalających na zdobywanie osobistych doświadczeń przez dorosłych i dzieci.

– W ciągu 2-3 godzin stawiamy Miasteczka ECO&SAFETY w dowolnym miejscu w kraju i za granicą. Celem jest uświadamianie dorosłych, młodzieży i dzieci o ryzyku w ruchu drogowym. Uczestnicy eventów mogą korzystać nawet z 17 tematycznych stref. Najpopularniejsze z nich to: Wypadek, Koncentracja, Odblaski, Eko, Foteliki, Pierwsza Pomoc czy Przepisy. Dodatkowo zespół animatorów BuziMazi.pl zapewnia atrakcje dla dzieci, które cieszą się niezwykłym zainteresowaniem na wydarzeniach miejskich, gminnych czy też rodzinnych piknikach firmowych. Nasze eventy, dynamiczne pokazy czy szkolenia na długo pozostają w pamięci uczestników. Zdobyta wiedza pozwala im na efektywną konwersję w Świadomych Kierowców – wyjaśnia Sylwester Pawłowski z firmy Świadomy Kierowca.

Oferta Świadomego Kierowcy wzbogaci wciąż rozrastający się sektor EVENT na targach reklamy.

– Planujemy poszerzyć grono naszych partnerów o firmy, które organizują eventy i poszukują pomysłów na wartościowy dla ludzi, unikalny i atrakcyjny scenariusz imprezy.  W czasach deficytu prawdziwych wartości szczególnego znaczenia nabierają wydarzenia, które nie są wyłącznie rozrywką ale mają również na celu poprawę komfortu, zdrowia i bezpieczeństwa uczestników. Przeszkoliliśmy już ponad 45 000 osób realizując zlecenia dla ponad 100 firm, miast i instytucji – podkreśla Sylwester Pawłowski.

Firma zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska I14.

Targi reklamy odbędą się 7-8 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

Bezpłatna rejestracja na targi: TUTAJ.

Rejestracja online do 5 września.

www.swiadomykierowca.pl