Świąteczne inspiracje od Notedeco

admin_cyber
02 lut 2024

Producent artykułów promocyjnych z papieru poleca oryginalny i praktyczny gadżet w bożonarodzeniowym klimacie.

To kartonowy stojaczek w kształcie choinki do samodzielnego złożenia (80×200 mm po złożeniu). Stojaczek jest z papieru powlekanego z folią błysk lub mat lub brązowego papieru kraftowego z indywidualnym nadrukiem.

Dodatkowo posiada trzy notesy samoprzylepne w kształcie koła o średnicy 45 mm. Mogą być z papieru białego, recyklingowego lub kolorowego, sugerowana ilość kartek 50 lub 25. Istnieje możliwość dowolnego nadruku na artykule promocyjnym.

Z nowościami Notedeco będzie można zapoznać się na wrześniowych targach reklamy, firma zachęca do odwiedzenia stoiska I4.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana V edycja konferencji MARKETING MIX – spotkanie z udziałem praktyków i ekspertów z dziedziny sprzedaży i marketingu odbędzie się drugiego dnia targów.

W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi. Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji, w tym roku jedyne co muszą zrobić, to zarejestrować się na targi na stronie FestiwalMarketing.pl: KLIKNIJ.

Jak wyglądała impreza wystawiennicza rok temu? Warto przypomnieć sobie relację w filmowej pigułce: