Święto branży reklamowej za nami!

admin_cyber
02 lut 2024

Ponad 260 wystawców i prawie 5 tysięcy odwiedzających. 12 i 13 września w warszawskim EXPO XXI dostawcy artykułów promocyjnych, drukarnie, agencje reklamowe i firmy z branży VR, zaprezentowały nowe upominki reklamowe na sezon jesienno-zimowy oraz targowe premiery czy nowości. Już po raz czwarty swoje miejsce na hali mIała także Strefa EVENT MIX, gdzie można było spotkać dostawców branży eventowej.

Jubileuszowa, 10. edycja targów reklamy i poligrafii reklamowej ponownie była podzielona na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawców mediów i maszyn. Jak podkreśla organizator, ta segmentacja sprawdza się doskonale.

– Z każdą kolejną edycją widzimy coraz większe zainteresowanie naszymi targami. Stoiska są rezerwowane ze sporym wyprzedzeniem. Nasi stali wystawcy zaraz po targach rezerwują swoje stoiska na kolejną edycję. Co roku do grona wystawców dołączają również nowi przedstawiciele branży marketingowej i eventowej. Jesteśmy dumni, że już od 10 lat wspieramy rynek reklamowy i pomagamy budować bezpośrednie relacje – mówi Robert Załupski, Dyrektor Festiwalu.

Imprezie towarzyszyło szereg wydarzeń specjalnych jak: konkursy branżowe, warsztaty, szkolenia i konferencje. W tym roku na konferencji dla agencji reklamowych MARKETING MIX, gościem specjalnym był Jacek Santorski, którego wystąpienie sponsorowała firma TEXET Poland.  W wydarzeniu uczestniczyło 150 osób.

Z fotorelacją z konferencji można się zapoznać: TUTAJ.

Tradycyjnie już został przeprowadzony konkurs Super Gift, o tytuł najlepszych gadżetów (w kategorii nagroda publiczności) rywalizowały prezentowane na targach artykuły promocyjne.

Wszystkie upominki reklamowe nagrodzone w plebiscycie internetowym oraz w czasie targów: ZOBACZ TUTAJ.

Rekordową odsłonę zanotował konkurs POS STARS, w którym przedstawiono najlepsze kreacje display’ów i ekspozytorów aż w 16 kategoriach tematycznych.

Nagrodzone prace: ZOBACZ TUTAJ.

Wydarzeniu towarzyszyło specjalne wydanie kwartalnika OOH magazine, który w tym roku obchodzi swoje 15-lecie i z tej okazji został wydany w rekordowym nakładzie 10 tysięcy egzemplarzy.

Pobierz bezpłatnie najnowszy numer: TUTAJ.

Fotorelacja z targów: ZOBACZ TUTAJ.

Organizatorem wydarzenia był OOH magazine.