Systemy laserowe Trotec od Trodat Polska na Festiwalu Marketingu

0

Trodat Polska Sp. z o.o. należy do grupy Trodat GmbH, wiodącego producenta stempli i systemów znakowania od 1912 r.

Oddział Trotec zajmuje się wyłącznie systemami do laserowego grawerowania, cięcia i znakowania przemysłowego. Szeroka gama wysokiej jakości produktów, połączonych z niezrównanymi usługami oraz wsparciem, sprawiają, że Trotec jest jednym z wiodących dostawców w zakresie komputerowo sterowanych systemów do grawerowania i znakowania.
Systemy laserowe Trotec są aktualnie używane w ponad 90 krajach na całym świecie. Na zbliżającym się Festiwalu Marketingu firma przedstawi systemy laserowe, które są najczęściej wykorzystywane m.in.w branży reklamowej, ze względu na niewielkie gabaryty, prostotę obsługi oraz wszechstronność wykorzystania: ProMarker- wysoce wydajny światłowodowy system laserowy typu Galvo do szybkiego, wieloseryjnego znakowania metali i niektórych tworzyw sztucznych. Speedy300- najszybszy na rynku ploter CO2, dla najbardziej wymagających, odznacza się wysoką efektywnością i precyzją pracy, dostępny w opcji Flexx- dwa źródła lasera: światłowodowy/CO2 na tej samej platformie systemu.
Wszyscy uczestnicy Festiwalu na stoisku nr B3 podczas Targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej w Warszawie, będą mogli się osobiście przekonać o możliwościach urządzeń Trodat oraz otrzymać specjalne warunki na zakup systemów laserowych Trotec.