Systemy reklamowe od Adlove w Strefie EVENT MIX

0

W tym roku w gronie wystawców wrześniowych targów w Strefie EVENT MIX  po raz pierwszy pojawi się Adlove, firma specjalizująca się w systemach reklamowych skrojonych na miarę!

Adlove jest bezpośrednim importerem oraz producentem nowoczesnych systemów reklamowych. Działalność w głównej mierze opiera na zaopatrywaniu agencji reklamowych, drukarni oraz firm eventowych. Obok standardowych systemów wystawienniczych, wprowadza na polski rynek innowacyjne rozwiązania reklamowe i pokazuje, że mimo krótkiego stażu potrafi zostawić konkurencję w tyle.

Na FestiwalMarketingu.pl przedstawi m.in. wyświetlacz hologramów „TWISTER”, którym można sterować za pomocą smartfona. Jest to pierwsza w Polsce reklama multimedialna obsługiwana w ten sposób. Uwagę klienta najbardziej przyciąga światło i ruch, dlatego Adlove stawia na promocję rozwiązań, łączących ruchomy obraz 3D z tradycyjnymi ściankami reklamowymi. Wielkie zainteresowanie wzbudzają także animowane ścianki. Konkurencja jest duża, jednak tylko w Adlove można znaleźć ściankę, która pokazuje coś więcej niż migające światełka. Jako jedyni posiadają w swojej ofercie ściankę reklamową, która w dowolny sposób może zmieniać kolory świateł i dynamicznie zmieniać obraz. Przedstawią połączenie druku i gry świateł, które z pewnością zachwyci każdego klienta.

– Decyzja o udziale w tegorocznych targach, zapadła szybko. Od początku istnienia naszej firmy chcieliśmy się rozwijać i przede wszystkim zachwycać reklamą. Jesteśmy dumni z naszej pracy i chcemy się nią dzielić, chcemy poruszyć świat reklamy. Mamy nadzieję, że jesteście gotowi wyjść poza ramy standardowych rozwiązań i dacie się ponieść naszej wizji! – zaznacza Robert Piekut z Adlove.

Z wyjątkową ofertą firmy będzie można zapoznać się już we wrześniu, Adlove zachęca do odwiedzenia stoiska D18.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana IV edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się pierwszego dnia targów. W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi.

Poniżej relacja z targów 2018: