Szał wirtualnych gier od DISCOVR w Strefie EVENT MIX

0

Warszawski salon gier w wirtualnej rzeczywistości debiutuje na targach FestiwalMarketingu.pl.

DISCOVR to największe w Polsce Centrum Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości. Na ponad 600 mkw przestrzeni znajduje się strefa gier ze stanowiskami dla ponad 50 osób oraz strefa gastronomiczna: Pizzeria Ninja’s Pizza oraz Space Bar.

DISCOVR jest częścią spółki DISCO WTMH S.A. powołanej do życia przez założyciela Bobby Burger’a – Bogumiła Jankiewicza. DISCOVR to jeden z dwóch filarów spółki obok marki Gamenastix produkującej urządzenia do gier oraz autorskie gry i aplikacje VR.

Aktualnie lokalem DISCOVR kieruje Joanna Krzeska, do niedawna  manager Centrum Eventowego Space. Pod jej okiem działa młody i energiczny zespół, który realizuje nie tylko eventy stacjonarne w lokalu, ale również eventy zewnętrzne, oferując sprzęt ER i VR klientom z całej Polski.

Na osoby szukające oryginalnych form rozrywki w lokalu czekają stanowiska
i symulatory VR – bieżnia, narty, rollercoaster, samochód i samolot oraz autorskie urządzenia elektronicznej rozrywki – interaktywne koniki, samochód Jeepetto, rowery czy ścianka wspinaczkowa. Eventy w DISCOVR łączą dobrą zabawę z aktywnością fizyczną i team buildingiem.

Na tle innych centrów rozrywki, DISCOVR wyróżnia się przede wszystkim wielkością oferowanej przestrzeni, jak również swoją kompleksowością. Równolegle do strefy gier w lokalu prowadzona jest pizzeria i bar.

Centrum Rozrywki po raz pierwszy pokaże swoje możliwości na targach reklamy. DISCOVR zaprasza do Strefy EVENT MIX na stoisko J22.

– Tworząc eventy wykorzystujemy najnowsze technologie, aby zapewnić naszym gościom nieosiągalny nigdzie indziej poziom rozrywki. Jesteśmy liderem w organizacji eventów z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości, w związku z tym nie mogło nas zabraknąć na wydarzeniu zrzeszającym najlepszych z najlepszych – podkreśla Joanna Krzeska, general manager DISCOVR.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku. Link do bezpłatnej rejestracji: KLIKNIJ.

Poniżej relacja ze Strefy EVENT MIX 2018: