Szkoła Quadów premierowo na targach reklamy  

0

 

Po raz pierwszy w Strefie EVENT targów FestiwalMarketingu.pl zaprezentuje się Szkoła Quadów, specjalizująca się w wyprawach terenowych, imprezach integracyjnych i szkoleniach organizowanych w Zakopanem.

Firma zajmuje się kompleksową organizacją imprez integracyjnych do 400 osób oraz wyprawach na quadach i skuterach śnieżnych w Zakopanem po najpiękniejszych trasach w Polsce. Dysponuje nowymi quadami Yamaha Grizzly 4×4, Bombardier Outlander oraz skuterami śnieżnymi Ski Doo.

W program wypraw wplatany jest szeroki wachlarz atrakcji, począwszy od kuligów, góralskich programów integracyjnych, wspinaczki skałkowej  poprzez zajęcia na licencjonowanej strzelnicy, własnym polu paintball aż do lotów śmigłowcami i balonami nad Podhalem.

Wyprawy organizowane są niezwykle atrakcyjnych i widokowych terenach górskich (lasy, polany, rzeki, potoki, wąwozy, błota, torfowiska, podjazdy i zjazdy). Instruktorzy porozumiewają się po polsku, francusku i angielsku. Ponad 15-letnie doświadczenie oraz wysoki warsztat instruktorski pozwala na bezpieczne przeprowadzenie każdego typu imprezy. Na wyprawach osiągana jest wysokość 1232 m. n.p.m., z której jest niesamowity widok na całe polskie Tatry.

Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia w technikach jazdy na wszystkich poziomach trudności i w każdym terenie. Organizator jest w stanie zapewnić kompleksową logistykę grup oraz noclegi w wybranym przez gości standardzie. Oferuje również w ramach imprez plenerowych catering swojej góralskiej karczmy: http://www.sliwa.chocholow.pl/

W ramach usługi uczestnicy otrzymują bezpłatnie:

– stroje ochronne, kaski, rękawice i gogle.

– materiały foto i video z eventu lub wyprawy, które są udostępniane na serwerze Szkoły Quadów wszystkim uczestnikom.

– profesjonalny 3-minutowy film w jakości HD 1080i (przy grupach powyżej 15 osób);

– Jeżeli chcecie zorganizować event w okolicach Zakopanego, to dysponujemy przepięknym terenem, nowym sprzętem i takimi pomysłami, że jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wyszukane gusta naszych gości – podkreśla Ewa Barnowska ze Szkoły Quadów.

Firma na targach zaprasza do odwiedzenia stoiska J18.

Materiały z dotychczas przeprowadzonych eventów i wypraw można zobaczyć na fanpage’u Szkoły Quadów: Facebook.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana III edycja konferencji EVENT MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się 12 września br.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów: