Tace barmańskie (i nie tylko) od Noex na wrześniowych targach

0
Noex

Firma Noex jest producentem materiałów reklamowych z ponad 36 letnim doświadczeniem w branży. We wrześniu z ich ofertą będzie się można zapoznać podczas targów.

Noex specjalizuje się w produkcji tac reklamowych i barmańskich z powierzchnią antypoślizgową oraz podstawek wydawczych (bilonownic). Uzupełnieniem oferty są gadżety reklamowe, szeroka gama POS-ów, przyborników z papierem, popielniczki, pojemniki na lód oraz produkty realizowane na specjalne życzenie klientów. To co wyróżnia Noex to wysoka jakość obsługi klienta, wysoka jakość produktów oraz szybki czas realizacji zleceń.

Noex

– Nasz dział reklamy pomaga stworzyć klientowi wyjątkowe i wyróżniające się produkty. Korzystamy z szerokiej gamy barwników do tworzywa, specjalnych wzorników, wspieramy wizualizacjami tak aby przed rozpoczęciem produkcji klient znał efekt końcowy. Przykładamy ogromną wagę do jakości druku offsetowego jak i wszelkich nadruków. Nasze atuty to kompleksowe wykonanie produktu od fazy projektowej, poprzez wykonanie, do dostarczenia do klienta – opisuje Aleksandra Woch, Asystentka Dyrektora Handlowego.

Tace barmańskie/reklamowe z powierzchnią antypoślizgową to wyjątkowy i bardzo praktyczny nośnik reklamy. Dzięki możliwości barwienia tworzywa, stosowania etykiet z kolorami Pantone możemy wiernie odwzorować logotyp i kolorystykę promowanej marki. W ofercie Noex znajduje się siedem różnych modeli. Istnieje możliwość wykonania indywidualnego kształtu na życzenie klienta.

Noex

To co wyróżnia firmę na rynku to możliwość zastosowania różnych powierzchni antypoślizgowych (PU lub TPE – przypominającą plaster miodu). Dzięki swoim właściwościom powierzchnie stabilizują przenoszone naczynia (nawet gdy są mokre) i ułatwiają pracę obsłudze lokali gastronomicznych.

Idąc z duchem czasu, w trosce o środowisko naturalne, Noex zdaje sobie sprawę z tego, że ochrona środowiska powinna być priorytetem dla wszystkich firm. NOEX dokłada wszelkich starań, aby dbać o naszą planetę w różnych obszarach naszych działań. Już od wielu lat firma NOEX wykorzystuje poprodukcyjny odpad plastiku do ponownego wytworzenia nowych produktów takich jak tace czy bilonownice. NOEX Eco Line to marka przyjazna środowisku naturalnemu.

Firma Noex zaprezentuje swoją ofertę na Festiwalu Marketingu w hali 1, stoisko J18.

www.noex.com.pl