#TAG partnerem technicznym konferencji EVENT MIX i MARKETING MIX

0

Podczas wrześniowych targów FestiwalMarketingu.pl zwiedzający po wcześniejszej rejestracji mogą wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących tj. konferencjach branżowych EVENT MIX i MARKETING MIX. Oba wydarzenia będą miały spektakularną oprawę wizualną, firma #TAG jako partner techniczny będzie odpowiedzialna za przygotowanie relacji wideo z wydarzeń, z użyciem m.in. drona.

#TAG zajmuje się kreatywną promocją. Realizuje kompleksowo produkcje filmowe w zakresie wideo-relacji, spotów reklamowych, reportaży, teledysków, filmowania z drona oraz content wideo. Specjalizuje się także w foto-relacjach, sesjach zdjęciowych, produktowych, modowych oraz wizerunkowych. Firma świadczy również usługi graficzne, w szczególności w zakresie tworzenia systemu identyfikacji wizualnej oraz rebrandingu.

Podczas dwudniowych targów 13-14 września w EXPO XXI Warszawa, partner techniczny zajmie się nie tylko zrealizowaniem filmów wideo z konferencji, przygotuje również wideo-relację z gali – Wieczór Wystawców.

– Lubimy pracę z ludźmi, którzy wiedzą co robią i są w tym profesjonalni w 100%, stąd nasza decyzja o udziale w FestiwalMarketingu.pl. Uwielbiamy, gdy się dzieje coś ciekawego oraz wyjątkowego i możemy być tego częścią! To daje nam ogromną satysfakcję i motywację do dalszego działania. Kochamy naszą szaloną pracę i to, że możemy spodziewać się niespodziewanego – podkreśla Ewa Kowacz z firmy #TAG.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak kreatywna marka jak #TAG zajmie się przygotowaniem filmów z wydarzeń dodatkowych towarzyszącym targom reklamy. Liczymy na profesjonalną i widowiskową wideo-relację – mówi Andrzej Kuczera, event manager OOH event!

www.hash-tag.pl

www.festiwalmarketingu.pl

www.eventmix.com.pl

www.marketingmix.com.pl