Tailors Club z koszulami szytymi na miarę na targach reklamy

0

Tailors Club od lat zajmuje się szyciem koszul na miarę, korzystając z najlepszej jakości tkanin i dodatków. Obserwując potrzeby swoich klientów na całym świecie, stworzono ofertę dedykowaną prezentom biznesowym „LIFE IS A GIFT”. Firma po raz pierwszy przedstawi ją na FestiwalMarketingu.pl

Tailors Club Perfect Gift to voucher na koszulę szytą na miarę, występujący w różnych formach, dopasowanych do oczekiwań klienta.

Koszula Tailors Club to radość i satysfakcja dla obu stron. Ten unikatowy prezent wyróżnia się na tle pozostałych, angażując obdarowanego w proces jego tworzenia. Podczas kreowania swojej koszuli obdarowany wraz ze stylistą przechodzi przez 9 kroków, w których po kolei wybiera poszczególne elementy koszuli począwszy od koloru tkaniny, rodzaju kołnierza, guzików, przez krój pleców i frontu aż po wybór koloru monogramów jakim będzie sygnowana jego koszula.

Badania jasno pokazują, że jedynie 17% Managerów, którzy otrzymują prezenty biznesowe, uznaje je za coś użytecznego. Voucher na koszulę szytą na miarę, ze względu na nieskończone możliwości konfiguracji, to prezent zawsze idealnie dopasowany.

– Zdecydowaliśmy się zaprezentować swoją ofertę na wrześniowych targach, ponieważ wiemy jak wśród bezużytecznych gadżetów trudno jest znaleźć prezent biznesowy który będzie jednocześnie użyteczny, elegancki, a przede wszystkim najlepszej jakości – podkreśla Tomasz Nowakowski z Tailors Club.

Z wyjątkowymi rozwiązaniami oferowanymi przez firmę będzie można zapoznać się na stoisku B13.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów: