Targi Promo Show Professional dla agencji reklamowych – rejestracja tylko do 7 lutego!

0

Blisko 30 wystawców targów Promo Show Professional zaprezentuje 11 i 12 lutego w hotelu Novotel Centrum Warszawa, najbardziej cenione marki gadżetów i artykułów promocyjnych. To już 3 edycja tego ekskluzywnego wydarzenia branżowego, które powstała z inicjatywy czołowych dostawców upominków reklamowych. 

Kluczową wartością eventu jest szerokie spectrum oferowanych produktów. Ponad 200 marek prezentowanych na targowych stoiskach to gwarancja oferty, która wpasuje się we wszystkie gusta. Od popularnych, wręcz masowych gadżetów, przez bardziej wysublimowane upominki, aż po topowe, ekskluzywne brandy z najwyższej półki. Wystawcy zaprezentują bogatą ofertę artykułów promocyjnych, w tym m. in. elektroniki reklamowej, odzieży i tekstyliów promocyjnych, artykułów piśmienniczych, słodyczy czy ceramiki reklamowej.

Wystawcy PSP 2020:

– Kluczową wartością tej inicjatywy jest ekskluzywny charakter targów. Na prezentację nowości Agencje zostały zaproszone do komfortowego Hotelu Novotel Warszawa Centrum – wszystko w kameralnej atmosferze ze strefą kawową. Ukoronowaniem wydarzenia jest dodatkowo wieczorna impreza Dostawców i Agencji, w jednym z warszawskich klubów. Wszystko w celu budowania relacji i rozwijania biznesu. A więc, całej branży artykułów promocyjnych – mówi Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine – organizatora PSP.

Co istotne, wydarzenie ma międzynarodowy charakter. Spotkania z dostawcami podczas PSP potwierdziły czołowe Agencje i Firmy zamawiające gadżety oraz tekstylia reklamowe z wielu państw m. in. z Litwy, Łotwy, Estonii, Belgii, Białorusi, Finlandii, Włoch, Szwecji, Anglii, Słowenii, Niemiec, Rosji, Rumunii, Gruzji oraz Mołdawii.

Promo Show Professional odbędzie się 11-12 lutego 2020 r. w Warszawie w hotelu Novotel Centrum.

Wstęp wyłącznie dla przedstawicieli agencji reklamowych, (zapisy online tylko do piątku – 7 lutego). Formularz rejestracji: TUTAJ

Przypominamy relację filmową z poprzedniej edycji:

www.psp2020.pl