Targowe wydanie katalogu OOH event! już na rynku

0

Premiera 6. edycji katalogu będzie miała miejsce na targach FestiwalMarketingu.pl podczas konferencji EVENT MIX. Właśnie na targach reklamy, organizowanych 13-14 września w EXPO XXI Warszawa zadebiutuje nowe wydanie OOH event!

Wydawnictwo dedykowane pracownikom agencji eventowych, reklamowych, PR i działów marketingu po raz kolejny oferuje prawdziwe eventowe spektrum: artykuły eksperckie, case study i zajmujące wywiady z czołowymi przedstawicielami, a także specjalistami świata eventów.

–  Bardzo się cieszę, że każda kolejna edycja katalogu jest większa, lepsza i ciekawsza. Staramy się trzymać rękę na pulsie, a rynek eventowy w Polsce chętnie dzieli się z nami swoimi realizacjami, doświadczeniem oraz nowościami. Pokazuje  to również zainteresowanie targową Strefą EVENT MIX. W tym roku możemy się pochwalić aż 50% wzrostem liczby wystawców, reprezentujących m.in. obiekty eventowe, hotele, technikę sceniczną, atrakcje na event, catering i wyposażenie eventowe. Dziękujemy za zaufanie i czekamy na inspiracje. Zapraszam do udziału w kolejnej edycji OOH event! – podkreśla Andrzej Kuczera, event manager OOH event!

Głównym wydarzeniem tegorocznej Strefy EVENT MIX na FestiwalMarketingu.pl  będzie druga edycja konferencji o skutecznym event marketingu – EVENT MIX.

13 września na scenie zobaczymy ekspertów i praktyków eventowych m. in. Adrianę Piekarską, Krzysztofa Celucha i Krzysztofa Maternę. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jurek Owsiak.

Najnowsze wydanie OOH event! do pobrania: TUTAJ.

Bezpłatna rejestracja na targi do piątku, 8 września: ZOBACZ TUTAJ.

Kod zaproszenia: EVENT.

Warto dodać, że kolejna już siódma edycja OOH event!, która ukaże się w styczniu 2018 roku, będzie także oficjalnym katalogiem Forum Evential 2017.