Honorata Staševska

Honorata Staševska

Mamareklama | Litwa

RECENZJA 2023:

Przede wszystkim chciałam serdecznie podziękować za zaproszenie i opiekę. Jesteście wspaniali.

Targi PROMO SHOW 2023 były barwne, pełne radości z licznymi wyjątkowymi wystawcami, co podkreślało fundamenty targów reklamy. Oferty wystawców uzupełniały się. Zmiana miejsca targów na ogromny plus, duża liczba wystawców, doskonały dojazd, co jest ważne dla wszystkich zarówno dla wystawców jak i zwiedzających.

Mieliśmy okazje spotkać się i porozmawiać z naszymi dostawcami, a raczej już z przyjaciółmi, bo relacje w tym biznesie są najważniejsze. Udało się nam poznać także zupełnie nowych dostawców oraz ich szeroką ofertę produktową.

Duże brawa dla organizatorów. Targi zorganizowane wspaniale, pomyślano o każdym szczególe i to było odczuwalne na każdym etapie: od przyjazdu, parkingu do wieczornej gali dla wystawców i zaproszonych gości.

Tak naprawdę odwiedzamy PROMO SHOW od samego początku i obserwowaliśmy jak to „małe dziecko” rosło.

Od wielu lat, nie wyobrażaliśmy sobie początku roku bez odwiedzenia innych targów, ale życie jest przewrotne, wiec teraz początek nowego roku kojarzy się nam już tylko z targami PROMO SHOW.

Wiec jeszcze raz gratulujemy udanych targów i życzymy całemu zespołowi dalszego rozwoju, zaufanych partnerów i nowych pomysłów, które będą nas wszystkich cieszyły.

RECENZJA 2023:

Powiększenie formuły Promo Show Professional do PROMO SHOW jest jak najbardziej mile widziane przez naszą agencję. Zwłaszcza jeśli zostanie utrzymany lub jeszcze bardziej podniesiony poziom. W każdym razie ekspansja da możliwość poznania nowych dostawców lub odwiedzenia już znajomych, ale nie mniej wartościowych. W końcu targi to nie tylko spotkania biznesowe, ale także relacje międzyludzkie, które ostatnio zostały ograniczone i tak ważne dla ludzi. Będzie to szczególnie pomocne, jeśli są to dostawcy zainteresowani współpracą z zagranicą. Dlatego w imieniu swoim i MAMY życzę samych sukcesów w nowej formule – jako PROMO SHOW.