Teatr Kamienica debiutuje w Strefie EVENT MIX targów reklamy

0

Warszawski teatr premierowo zaprezentuje się na wrześniowych targach FestiwalMarketingu.pl.

Teatr Kamienica to prywatny teatr dramatyczny, założony i prowadzony przez aktorską parę – Emiliana Kamińskiego oraz Justynę Sieńczyłło. Teatr powstał w 2009 roku, w zbudowanej w stylu secesyjnym kamienicy, która ocalała w czasie II wojny światowej. W wyjątkowo bogatym repertuarze teatru znajdują się spektakle zarówno dla dorosłych, jak też młodzieży i dzieci. Na trzech scenach Kamienicy można zobaczyć całą plejadę gwiazd, takich jak: Katarzyna Pakosińska, Beata Ścibakówna, Daria Widawska, Grażyna Wolszczak, Rafał Królikowski, Olaf Lubaszenko czy Piotr Polk.

Teatr  jest nie tylko bijącym sercem na mapie kulturalnej Warszawy, lecz również przestrzenią dla klimatycznych eventów. Przedwojenna cegła, ponad 100-letnie kafelki Villeroy Boch, a do tego ultranowoczesne zaplecze techniczne i niepowtarzalna atmosfera – to solidna podstawa do produkcji różnego typu wydarzeń. Bogaty wachlarz możliwości artystycznych i eventowych sprawia, że na deskach kultury z powodzeniem organizowane są różnorodne wydarzenia – od spotkań biznesowych, konferencji, po pokazy mody, premiery samochodów czy nawet wybory miss.

Ofertę uzupełnia działająca przy teatrze restauracja Nasza Warszawa, która z sukcesami dba o podniebienia gości teatralnych i eventowych.

Siedziba Teatru Kamienica mieści się w Warszawie przy Alei Solidarności 93.

– Kamienica to więcej niż teatr, dlatego też nasza oferta skierowana jest do osób, które oczekują od eventu czegoś więcej. Jesteśmy pewni, że podczas Festiwalu spotkamy się z branżowymi specjalistami dla których event to sztuka. My na spotkaniach ze sztuką i sztuce spotkań znamy się jak nikt inny – zapraszamy więc na nasze stoisko – zachęca Patrycja Pawlik, Manager ds. PR i komunikacji marketingowej w Teatrze Kamienica.

By spotkać się z gwiazdami warszawskiej sceny  należy odwiedzić stoisko D19.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana III edycja konferencji EVENT MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się 12 września br. Tematem wiodącym konferencji jest „Rewolucja w eventach”.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów: