Teba na Festiwalu Druku

0

Firma, która chce zainwestować w nowoczesne, solidne markowe rozwiązanie i jednocześnie być obsługiwana przez profesjonalny serwis charakteryzujący się ogromnym doświadczeniem i merytoryczną wiedzą powinna odwiedzić stoisko firmy Teba na Festiwalu Druku.

Odwiedzający stoisko frmy Teba będą zapoznawani nie tylko z wysoką jakością urządzeń marki Mimaki, ale również otrzymają wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie związane z technologią druku solventowego, UV, sublimacyjnego jak również druku bezpośredniego na tkaninach.

 

Każdy potencjalny nabywca otrzyma od firmy kompleksową wiedzę jak maksymalnie wykorzystać technologię i możliwości płynące z rozwiązań urządzeń marki Mimaki, z którą Teba związana jest od 24 lat.

 

Na stoisku targowym Teba wystawi kilka wybranych modeli Mimaki, które wyróżniają się innowacyjnością przekładającą się bezpośrednio na konkurencyjność w rynku nabywców z branży.

 

Wystawiona zostanie maszyna do druku UV Mimaki UJF3042FX urządzenie drukuje bezpośrednio na bardzo szerokiej gamie mediów – tworzywa sztuczne, drewna, aluminium, skóry, szkło. Maszyna drukuje bezpośrednio na gadżetach o wysokości do 50mm (wersja HG urządzenia do 150mm) z rozdzielczością do 1440 x 1200dpi. Drukuje atramentem twardym lub elastycznym do wielu zastosowań.  Kolory CMYK + Biały o wysokim stopniu krycia + lakier.

 

Teba przedstawi również nowoczesne urządzenie Mimaki do druku sublimacyjnego TS34-1800A Prędkość druku do 32 m2/h. Głowice nowej generacji, szerokość druku 180 cm, atrament sublimacyjny Sb52, ciągłe zasilanie, kolory BI/M/Y/NK/LBL/LM. Potrójny inteligentny system grzejny (PRE/PRINT/POST) + dosuszanie. Automatyczny podajnik mediów i zwijarka.

 

Firma zaprezentuje również urządzenie bardzo uniwersalne mianowicie ploter drukująco-tnący Mimaki CJV30-100. Atrament solventowy, ekosolventowy, sublimacyjny. Kolory CMYK lub 6 kolorów. Ciecie po obrysie z detekcja markerów. Oprogramowanie do cięcia, RIP i do projektowania w standardzie. Urządzenie występuje w 4 szerokościach druku 61 cm, 102cm, 136cm, 161cm.

 

www.teba.pl