Technologie laserowe firmy Laser Media na Festiwalu

0

Na kolejnej edycji Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań, firma Laser Media, specjalizująca się w dostarczaniu technologii laserowej do wielu gałęzi przemysłu i reklamy, przedstawi szereg nowych urządzeń w swojej ofercie.

Najważniejszym wydarzeniem będzie prezentacja systemów do znakowania i grawerowania metali, renomowanej niemieckiej firmy ACI. Systemy laserowe ACI charakteryzują się niezrównaną precyzją działania oraz niezawodnością. Szeroki wybór rodzajów oraz dostępnych mocy pozwala sprostać wszystkim oczekiwaniom użytkowników. Kolejną nowością w ofercie firmy Laser Media są urządzenia amerykańskiej firmy KERN. Jest to producent specjalizujący się w wytwarzaniu ploterów laserowych CO2 z opcją cięcia metali. Te uniwersalne urządzenia pozwalają wykonać standardowe prace laserów COoraz umożliwiają cięcie metali nawet do 4,8 mm. Formaty pól roboczych od 1320 x 625 mm do 2032 x 3048 mm.

 

Oczywiście na targach nie zabraknie systemów laserowych Epilog, wiodącego producenta na świecie. Urządzenia firmy Epilog charakteryzują się doskonałą jakością grawerowania i cięcia. Marka Epilog gwarantuje wysoką jakość, wygodne rozwiązania oraz precyzję. Dodatkowo firma Laser Media dostarcza pełną gamę materiałów przeznaczonych do obróbki laserowej: laminaty grawerskie, metale do grawerowania, kubki ceramiczne, sklejkę, płyty PMMA oraz szereg pozostałych akcesoriów.

 

www.lasermedia.pl