Tekstylia NiceHaft po raz pierwszy na targach reklamy

0

Ofertę wystawców wrześniowych targów reklamy wzbogaci firma NiceHaft, zajmująca się produkcją tekstyliów reklamowych dla firm, hoteli czy placówek gastronomicznych.

Firma w swojej ofercie posiada ręczniki, szlafroki, polary, bluzy, koszulki t-shirt, polo, odzież roboczą oraz czapki. Każdy z produktów jest ozdobiony haftem komputerowym w postaci loga, hasła reklamowego bądź dowolnego sloganu.
NiceHaft zajmuje się także profesjonalnym haftem komputerowym na zlecenie – na produktach własnych oraz powierzonych, istnieje również możliwość wykonania haftów 3D.
Producent posiada bogato wyposażony park maszynowy. Wszystkie maszyny są produkcji japońskiej z 2016 roku.

Z propozycjami firmy będzie można się zapoznać bezpośrednio na targach. NiceHaft zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska A3.

– Ze względu na to że chcielibyśmy na żywo zaprezentować wszystkim obecnym oraz nowym klientom nasze najnowsze produkty, zapadła właśnie decyzja o wizycie na targach FestiwalMarketingu.pl w roli wystawcy. Zaprezentujemy zainteresowanym to, że haftujemy wszystko na wszystkim i dla wszystkich! Liczymy na to, że zachęcimy wielu nowych klientów do współpracy z naszą firmą – podkreślają Sylwia i Bartosz Klimas, właściciele NiceHaft.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku. Tegoroczna odsłona targów po raz kolejny zajmie aż dwie hale warszawskiego centrum wystawienniczego. Dwukrotne zwiększenie powierzchni targów jest naturalną konsekwencją rozwoju imprezy, która ciągle notuje dynamiczny wzrost.

http://nice-haft.pl/