Tekstylia z nadrukiem od DreamRoots debiutują na targach reklamy

0

Podczas wrześniowych targów po raz pierwszy swoją ofertę zaprezentuje DreamRoots. Firma przez lata obecności na rynku polskim i zagranicznym zdobyła doświadczenie pozwalające na tworzenie wyróżniających się produktów wysokiej jakości.

Wiodącą specjalizacją Dreamroots jest produkcja, zadruk i znakowanie odzieży, akcesoriów i tekstyliów. Posiadany przez nią park maszynowy pozwala na realizację druku w różnych technikach (m.in. druk cyfrowy, termotransfer, sublimacja) oraz znakowanie za pomocą haftu i lasera. Na znaczne skrócenie czasu realizacji zamówień pozwala też nowoczesny kalander. Firma dysponuje własną szwalnią, co umożliwia oddanie w ręce klienta gotowych produktów tworzonych według indywidualnych potrzeb i preferencji. Miniony rok był dla przedsiębiorstwa szczególny, ponieważ jego oferta rozszerzyła się o bogatą gamę tekstyliów i akcesoriów domowych.

– Obserwujemy, że zarówno design rzeczy, którymi się otaczamy, jak i ich praktyczne zastosowanie ma znaczenie, ponieważ to przedmioty codziennego użytku budzą w nas emocje i tworzą atmosferę wokół nas. Równolegle ze zmieniającymi się trendami interesują nas realne potrzeby naszych klientów, które są dla nas największą inspiracją. Innowacyjne rozwiązania technologiczne nieustannie otwierają szerokie możliwości personalizacji produktów codziennego użytku, jak i tworzenie zupełnie nowych projektów od pomysłu po fizyczny produkt- zapewnia Wiktor Dębski, właściciel Firmy DreamRoots.

DreamRoots zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska B1.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów:

http://dreamroots.pl