Tekstylia z pomysłem od IdeaShirt.pl po raz pierwszy na targach reklamy

admin_cyber
02 lut 2024

Firma specjalizująca się w kompleksowym zdobieniu tekstyliów oraz gadżetów będzie miała okazję przedstawić na wrześniowych targach reklamy najważniejsze produkty ze swojego asortymentu.

IdeaShirt.pl jest polską drukarnia tekstylną i gadżetową oraz hafciarnią z siedzibą we Wrocławiu, działającą na rynku od 2013 roku. Oferuje znakowania szerokiego zakresu tekstyliów oraz gadżetów technikami sitodruku, druku cyfrowego DTG, sublimacji, druku UV, graweru laserowego. Specjalizuje się głównie w druku cyfrowym na odzieży, który jest wykonywany na maszynach przemysłowych od jednej sztuki bez ograniczenia liczby kolorów.

Zwiedzający targi po raz pierwszy będą mieli okazję na zapoznanie się z szerokim portfolio produktowym IdeaShirt.pl.

– Chcemy zaprezentować naszą ofertę oraz nasze wyroby głównie w zakresie druku DTG, haftu komputerowego oraz druku UV. Pokażemy również możliwości naszego oprogramowania e-commerce dla sklepów internetowych oraz drukarni – mówi Michał Błauciak z IdeaShirt.pl.

Firma zaprasza do odwiedzenia stoiska A3.

– Targi FestiwalMarketingu.pl są idealnym miejscem spotkań ludzi mocno związanych z branżą oraz ważnym wydarzeniem pozwalającym przypomnieć się z ofertą przed okresem świątecznym – zachęca przedstawiciel IdeaShirt.pl.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów:

 

www.ideashirt.pl