Terminal Hotel w Strefie EVENT MIX targów reklamy

0

Wrocławski hotel po raz pierwszy zaprezentuje swoją ofertę na FestiwalMarketingu.pl

Terminal Hotel to nowoczesny obiekt hotelowo-konferencyjny we Wrocławiu, który daje nieograniczone możliwości organizacji szkoleń, konferencji, targów, imprez firmowych i plenerowych oraz wesel i przyjęć okolicznościowych.

Sale konferencyjne mogą pomieścić od 5 do 1000 osób. Wszystkie wyposażone są w sprzęt audiowizualny. Sala bankietowa o powierzchni 900 mkw., usytuowana w Centrum Konferencyjnym, pozwala na zorganizowanie bankietów, targów branżowych oraz dużych eventów.
Multimedialna sala Pioneer (550 mkw.) dysponuje najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi oraz ścianą multimedialną o powierzchni 100 mkw, umożliwiającą wyświetlenie na niej zdjęć, filmów, logotypów oraz tła podczas imprezy.

Trzygwiazdkowy Terminal Hotel oferuje 51 pokoi w trzech różnych standardach dla łącznie 110 osób. Własne zaplecze gastronomiczne jest w stanie zapewnić catering zarówno dla gości indywidualnych w hotelowej restauracji, jak i pełną obsługę bankietów i imprez plenerowych.  Hotel posiada także własne zaplecze kuchenne oraz wypożyczalnię cateringową – od zastawy i sztućców po meble ogrodowe.

Atrakcyjne położenie obiektu w pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Mikołaja Kopernika, Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz Autostrady A4 pozwoli zaoszczędzić cenny czas.

Obiekt  debiutuje w gronie wystawców Strefy EVENT MIX.

– Zdecydowaliśmy się na udział w targach, ponieważ chcielibyśmy przedstawić ofertę naszego obiektu szerszemu gronu odbiorców. Rokrocznie uczestniczymy w Targach Ślubnych i uznaliśmy, że udział w targach eventowych będzie szansą na pozyskanie nowych klientów.  Poza tym program konferencji EVENT MIX jest nam bliski. Szerokie spectrum poruszanych tematów, pozwoli nam pogłębić wiedzę i doświadczenie zdobywane przez lata. Ponadto liczymy na wymianę spostrzeżeń kolegów z branży oraz poszerzenie kontaktów biznesowych  – podsumowuje Joanna Trelińska, Sales & Marketing Manager w Terminal Hotel.

Terminal Hotel zaprasza do odwiedzenia stoiska D16.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana II edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się 13 września br.

Film podsumowujący konferencję Event MIX 2016: ZOBACZ TUTAJ.