TEXET Poland na Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań

0

TEXET Poland jest częścią szwedzkiego koncernu New Wave Gropu. Spośród ponad 40 marek będących w jego ofercie, firma wyselekcjonowała te, które mają największy potencjał na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Zaczęli od wprowadzenia na polski rynek w 2000 roku marek James Harvest Sportswear i Printer Activewear, które od razu odniosły duży sukces. Z biegiem czasu ofertę rozszerzono o kolejne odzieżowe marki oraz o upominki i produkty wyposażenia domu.
Obecnie swoim klientom oferują aż 9 marek. W kategorii Odzież Promocyjna i Korporacyjna są to: James Harvest, Printer, ProJob, D.A.D, Grizzly. W kategorii Wyposażenie Domu i Upominki: Sagaform, Queen Anne, Lord Nelson, SEA, d-vice.
Największy udział w sprzedaży firmy ma odzież, jednak wśród klientów są coraz lepiej znani z innowacyjnych upominków tworzonych w oparciu o skandynawskie tradycje projektowe, które zachwycają jakością i stylistyką.
Na targach TEXET Poland przedstawi nowości na sezon jesień/zima 2014. Znajdą się wśród nich zarówno wspaniałe pomysły na świąteczne upominki (nowości z marek Sagaform, SEA i D&J), oraz nowości odzieżowe. Będzie ich sporo – nowa kolejkcja Printer Essentials (7 produktów w 7 kolorach w rozmiarach aż do 5XL!, wśród nich m.in. nowy polar i sofshell), kurtka typu Parka od James Harvest – jej krój i jakoś wykonania z pewnością zachęca do zakupu, to topowy produkt na nadchodzący sezon.
TEXET Poland zaprasza do kolorowego świata swoich innowacyjnych i doskonałych jakościowo produktów promocyjnych.
 

www.texet.pl