TFP Grafika stawia na innowacyjność w druku 3D na targach reklamy

admin_cyber
02 lut 2024

Producent display’ów, opakowań i materiałów POS zaprezentuje się premierowo na FestiwalMarketingu.pl z nowoczesną drukarką 3D MassiVit 1800 PRO – pionierskim rozwiązaniem druku wielkoformatowego 3D dla komunikacji wizualnej.

TFP Grafika stawia na kreacje oraz indywidualne podejście do klienta oferując nowe formy ekspozycji, w których łączy zaawansowane techniki druku.

Produkcja firmy obejmuje szeroki zakres opakowań drukowanych techniką offsetową od prostych opakowań typu fefco 0201 po złożone formy typu polyjoiner czy ready-to-shelf. Są to opakowania z kaszerowanej tektury falistej i litej, opakowania z crash-lock-bottom z dwóch części oraz tektura falista w arkuszach lub w roli.

Firma produkuje także trwałe ekspozytory POS, do realizacji których wykorzystuje wszystkie rodzaje materiałów z tworzyw, metalu, drewna i szkła. Są to m.in. display’e podłogowe, wyspowe czy witryny sklepowe. Firma drukuje również cyfrowo, bezpośrednio na wielu materiałach takich jak: szkło, kappa aluminiowa, drewno, plexi, plastik transparentny, plexi matowa do konstrukcji podświetlanych.

Na targach reklamy i poligrafii reklamowej firma TFP Grafika zaprezentuje swój nowy produkt, dający olbrzymie spektrum możliwości prezentacji i promocji firm lub marek, jakim jest wydruk 3D w niespotykanym do tej pory na naszym rynku formacie. Druk 3D to marketing na wysokim poziomie, oryginalne i wyjątkowe premiery produktów, nowoczesne wystawy, promocje i reklama w postaci rekwizytów, wyświetlaczy czy oznaczeń w trójwymiarze.

– Jest to pierwsza instalacja tak nowoczesnej drukarki w Polsce. Massivit 1800 PRO to super szybka maszyna, która jest pionierem rozwiązań druku wielkoformatowego 3D dla komunikacji wizualnej, w których obiekt może osiągać rozmiary 1800 x 1450 x 1110 mm, oferując dodatkowo ponad sto ultra-kreatywnych aplikacji! – wyjaśnia Kamilla Kruczyńska-Leciej, Koordynator ds. POSM i druku 3D w TFP Grafika.

Na żywo z kreatywnym rozwiązaniem „geniuszu druku 3D” będzie można się zapoznać we wrześniu na stoisku C11.

Fot. Możliwości drukarki Massivit 1800 PRO’.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana V edycja konferencji MARKETING MIX – spotkanie z udziałem praktyków i ekspertów z dziedziny sprzedaży i marketingu odbędzie się drugiego dnia targów.

W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi. Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji, w tym roku jedyne co muszą zrobić, to zarejestrować się na targi na stronie FestiwalMarketing.pl: KLIKNIJ.

Jak wyglądała impreza wystawiennicza rok temu? Warto przypomnieć sobie relację w filmowej pigułce: