The Alloy od Capira – nietuzinkowe dyfuzory powietrza

admin_cyber
02 lut 2024

Marka the Alloy zrodziła się z zamiłowania do drobnych przyjemności i otaczania się nimi w codziennym życiu.

W The Alloy, przyglądając się temu jak ważne są: niuanse, uważność i dbałość o detale dostrzega ich niewidzialny wpływ na dobre samopoczucie i dobrostan użytkownika.

Oferowane przez The Alloy zapachy to starannie wybrane i wypróbowane kompozycje, które w przyjemny sposób wtapiają się w rzeczywistość, w naturalny sposób ciesząc zmysły. Dyfuzor zapachowy skomponowany jest w standardzie perfumeryjnym, jest wolny od ftalanów i parabenów. Specjaliści The Alloy zadbali o to, aby aromat był obecny w pomieszczeniu przez minimum 4 tygodnie, a nawet dłużej.

Jako że The Alloy jest firmą rodzinną, dyfuzory przygotowywane są w kameralnej polskiej manufakturze otoczonej zielenią, spokojem i dbałością o tworzących je ludzi. W The Alloy, te dobre wibracje wpływają do butelek mają wpływ na finalny efekt w postaci produktów trafiających w ręce klientów, a z czasem może i serc…

The Alloy The Alloy

Marka własna – brandowane dyfuzory powietrza w eleganckich szklanych flakonach z logo firmy

Doceń swoich odbiorców prezentem, który przyniesie im chwile radości, spokoju i relaksu. Razem z The Alloy możesz stworzyć upominek, który zapisze się w pamięci odbiorców wraz z Twoją marką.

The AlloyStwórz niepowtarzalny projekt spersonalizowanego kosmetyku lub dyfuzora i poczuj jak w Twojej przestrzeni unosi się elegancki zapach starannie dobieranych mieszanek aromatycznych The Alloy.

– Wszystkie odsłony dyfuzorów The Alloy będą czekać na Was podczas tegorocznych targów Festiwal Marketingu. Spotkajmy się na naszym stoisku B1 w hali I w dniach 14-15 września. Nasi eksperci do spraw aromamarketingu będą Was wypatrywać! – mówi Paweł Szczęsny z Capira.