TheOneGroup.pl partnerem targów

admin_cyber
02 lut 2024

Tegoroczny Festiwal Marketingu to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń branży reklamowej w Polsce i nie tylko. Ten event to niebywała okazja do prezentacji ofert wiodących producentów i spotkań z przedstawicielami agencji reklamowych i resellerów, ale także klientów końcowych.

TheOneGroup.pl jest jednym z wystawców podczas Festiwalu Marketingu. Tradycyjnie już podczas targów zaprezentuje swoje własne produkty, przygotowane dzięki metodzie druku sublimacyjnego. Odwiedzający event będą mieli okazję zobaczyć nietuzinkowe grafiki full color na tekstyliach, które z powodzeniem można wykorzystywać na różnorodne okazje jako gadżety dla klientów lub konsumentów.

TheOneGroup

Ponadto TheOneGroup.pl to również dystrybutor odzieży reklamowej marek SOL’S i Neoblu. W tym roku firma z Łomianek przekazała organizatorom Festiwalu Marketingu wyjątkowe koszulki polo Neoblu Oscar. Oscar to model polo z krótkim rękawem, w którym guziki zostały dobrane pod kolor materiału, a wykończenia u dołu rękawów i korpusu są termoklejone. Co więcej, polo o gramaturze 145g jest wykonane w 100% bawełny merceryzowanej, która dzięki procesowi zmiękczania specjalnymi enzymami uzyskuje elastyczność i nie gniecie się. Zespół OOH magazine, organizatora Festiwalu Marketingu, będzie nosił te znakowane pod event polówki podczas wydarzenia 13-14 września.

– TheOneGroup.pl bardzo ceni sobie udział w targach Festiwal Marketingu, ze względu na skalę imprezy i profesjonalizm zespołu OOH magazine w jej przygotowaniu. Zapewnione przez obsługę wysoka jakość stoisk, organizacja, różnorodność klientów z Polski i zagranicy oraz komfort spotkań z klientami to bez wątpienia jedne z najbardziej istotnych czynników, dla który TheOneGroup.pl po raz kolejny z niecierpliwością czeka na możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług. Do zobaczenia 13-14 września w hali EXPO XXI – mówi Karolina Przygońska, Dyrektor Komercyjna w TheOneGroup.pl.


Więcej newsów z branży TUTAJ.