TOP MARKETING ponownie na targach reklamy

0

Uznany producent zestawów upominkowych i koszy prezentowych, słodyczy reklamowych oraz gadżetów reklamowych  – dołącza do grona wystawców FestiwalMarketingu.pl.

TOP MARKETING działa na rynku polskim i europejskim od 2008 roku. W ramach projektu zostało stworzonych kilka brandów, które dedykowane są poszczególnym dziedzinom działalności firmy. Wśród nich warto zwrócić uwagę na: produkcję zestawów upominkowych, słodycze reklamowe, produkcję opakowań, materiałów poligraficznych i promocyjnych, gadżetów reklamowych oraz konfekcjonowanie produktów.

– Na FestiwalMarketingu.pl pragniemy zaprezentować naszą nową ofertę zestawów i upominków przygotowanych specjalnie na Święta Bożego Narodzenia – podkreśla Natalia Król, Kierownik Działu Handlowego w TOP MARKETING.

Z nowymi propozycjami firmy będzie można się zapoznać bezpośrednio na targach. TOP MARKETING zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska G10.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku. Tegoroczna odsłona targów po raz kolejny zajmie aż dwie hale warszawskiego centrum wystawienniczego. Dwukrotne zwiększenie powierzchni targów jest naturalną konsekwencją rozwoju imprezy, która ciągle notuje dynamiczny wzrost.

www.topslodycze.pl

www.prezentynaswieta.com.pl

www.swietaswieta.com.pl