TopPoint – o debiucie na targach i rynku gadżetów

0

Do grona wystawców targów FestiwalMarketingu.pl i road show Promo Show dołączył holenderski dostawca artykułów promocyjnych – firma TopPoint. Z jej przedstawicielem na polskim rynku – Pawłem Palakiem, country sales managerem, rozmawiamy o portfolio produktowym firmy, rynku gadżetów i o tym, co firma zaprezentuje podczas wrześniowych targów reklamy.

Macie w swoim portfolio duży zakres gadżetów. Do kogo kierujecie swoją ofertę?

Firma TopPoint kieruje swoją ofertę do agencji reklamowych, które w swojej pracy stawiają na jakość proponowanych usług oraz produktów. Naszymi klientami są kreatywne agencje, które proponują swoim klientom nieszablonowe rozwiązania pozwalające im wyróżnić się na tle innych zamiast sprzedawania 'tego co chce klient’. Kolekcja TopPoint jest przygotowywana w taki sposób, aby zaspokoić stale rosnące potrzeby polskich klientów. Wymagania dla gadżetów reklamowych są coraz większe, dlatego Top Point stawia na jakość produktu w każdym jego detalu. Począwszy od surowców z których produkty są wykonane, poprzez jakość wykonania samych produktów, a skończywszy na opakowaniu które dopełnia całości.

Mocnym trendem na rynku jest teraz personalizacja? Jak odpowiadacie na te potrzeby?

Każdego roku inwestujemy ponad 1mln Euro w nowe maszyny drukarskie oraz rozwijanie dostępnych już technologii.

Jesteście firmą holenderską. Jak oceniacie rynek gadżetów reklamowych w Polsce i jak będzie się rozwijał?

Polski rynek artykułów reklamowych wykazuje się bardzo dynamicznym wzrostem. Coraz większa ilość klientów interesuje się produktami promocyjnymi klasy premium, w czym widzimy naszą szansę. Uważamy, że polski rynek gadżetów jest jednym z wiodących rynków europejskich i nadal będzie się rozwijał. Dlatego pozostajemy zawsze w 110% skupieniu na naszym celu, którym jest wejście do grona kluczowych dostawców produktów promocyjnych w Polsce.

Co zaprezentujecie podczas FestiwalMarketingu i Promo Show 2017?

Podczas tych imprez zaprezentujemy wiele produktów z serii Designed for TopPoint oraz najwyższej jakości elektronikę, którą posiadamy w swojej ofercie.

Rozmawiała Katarzyna Lipska-Konieczko

Firma TopPoint zaprezentuje swoją ofertę 13-14 września br. na targach FestiwalMarketingu.pl (hala 1, stoisko H9) oraz w Gdańsku (19.09) i  Katowicach (21.09) podczas road show PROMO SHOW.

www.toppoint.com