Szeroka oferta toreb reklamowych od Pack Art Bags na targach

0
Pack Art Bags

Firma Pack Art Bags specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości toreb papierowych, opakowań papierowych i dodatków do pakowania. Specjalna oferta targowa dla klientów, którzy chcą się wyróżnić, zostanie zaprezentowana już podczas wrześniowych targów reklamy.

Pack Art Bags istnieje na rynku od 2002 roku i w przeciągu tych lat udało się spółce zdobyć uznanie i zaufanie wielu zadowolonych klientów, zarówno w Polsce, jak i na wielu rynkach wschodnich i zachodnich. Produkcja dla klientów europejskich stanowi ponad 50% sprzedaży firmy.

Firma posiada swój własny park maszynowy, dzięki temu wprowadza wiele nowości technologicznych, a uniezależnienie od innych usługodawców ma decydujący wpływ na kontrolę jakości na każdym etapie produkcji.

Pack Art Bags

Oferta jest bardzo bogata – znajdziemy tutaj ekskluzywne torby papierowe wraz z dodatkami oraz uszlachetnieniami, produkty takie jak saszetki, opakowania typu Gift Box lub Gift Bag do pakowania biżuterii, kosmetyków, markowej odzieży czy obuwia oraz segment toreb premium ekologicznych z zadrukiem offsetowym, czy toreb w wersji ekonomicznej z nadrukiem fleksograficznym.

Firma oferuje ponadto dodatki takie jak: uchwyty bawełniane, uchwyty z tasiemki atłasowej i rypsowej (wklejane i wiązane), zawieszki okazjonalne, kolorowe bibuły z nadrukiem oraz wstążki atłasowe i rypsowe z nadrukiem.

Na wymienionych produktach możliwe jest wykonanie dowolnego nadruku offsetowego wraz z uszlachetnieniami tj. laminacja, lakier UV, zadruk farbami Pantone w technice UV, złocenie, przetłok etc.

Pack Art Bags kieruje się zasadą, iż torba premium nie musi być laminowana i torba papierowa w wersji ekologicznej nie musi kojarzyć się torbą papierowa niskiej jakości. Papiery Kraft 160g w trzech kolorach (biały, naturalny, czarny) pozwalają uzyskać nieszablonowe produkty przyjazne środowisku.

Firma posiada także swoje studio graficzne i dział przygotowania produkcji. Profesjonaliści dopracują projekt i tak dobiorą parametry techniczne, aby efekt końcowy spełniał oczekiwania klienta.

Pack Art Bags Pack Art Bags

– Pack Art Bags to jednak nie tylko najwyższej jakości produkt, ale także ludzie, którzy ją tworzą. Bardzo sprawnie działający handlowcy zaproponują Państwu produkt dopasowany do potrzeb i budżetu. Doradzą w sprawie rodzaju papieru, jego wykończenia, technologii nadruku, uszlachetnienia i dodatków. Papierową torbę może teoretycznie zrobić każdy, jednak by produkt łączył jakość, elegancję oraz funkcjonalność, nie wystarczy tylko papier i sznurek. Niezbędny jest właściwy dobór rodzaju, faktury oraz gramatury papieru (szary eco, kredowany laminowany błyszczący lub matowy) wraz z dodatkami. Uchwyt może być nie tylko kolorowym sznurkiem lub taśmą, papierowym czy bawełnianym mocowaniem, ale może być także sztancowany (wycięty w torbie) i finezyjnie komponować się z projektem torby, tworząc z nim spójną całość – mówi Artur Rezulak, CEO w firmie Pack Art Bags.

– Pracownicy firmy dążą do tego, aby relacje z klientami nie były jednorazowe i opierały się na wzajemnym zaufaniu i korzyściach wynikających z długotrwałej współpracy. Dlatego zdecydowana większość kontrahentów współpracuje z firmą przez wiele lat. Galeria zdjęć świadczy o tym, jak wielu klientów obdarzyło Pack Art Bags zaufaniem. Firma współpracuje zarówno z agencjami reklamowymi jak i klientami końcowymi. Na Festiwalu Marketingu nasza firma będzie dysponowała ogromną ilością wzorów poprodukcyjnych, wzorników, przykładów uszlachetnień i nadruków reklamowych, aby pokazać, że torba papierowa jest doskonałym nośnikiem reklamowym – dodaje Artur Rezulak.

Festiwal Marketingu odbędzie się 14-15 września 2022 roku w EXPO XXI w Warszawie, a firma Pack Art. Bags SV zaprezentuje swoje produkty na stoisku F2 w hali nr I.

Więcej na profilu firmy Pack Art Bags na Instagramie i Pintereście.

Lista wystawców TUTAJ.