Toruńskie smaki z Żywym Muzeum Piernika

admin_cyber
02 lut 2024

Obiekt nagrodzony w ubiegłym roku prestiżowym Złotym Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej zaprasza do Torunia. Z Żywym Muzeum Piernika będzie można spotkać się po raz pierwszy w Strefie EVENT MIX FestiwalMarketingu.pl.

– Na naszym stoisku roztoczymy przed Państwem wizję niezapomnianego pobytu w Toruniu i pokażemy część naszych piernikowych realizacji. Tu poznacie także naszą artystkę malarkę, która na żywo pokaże, jakie są nasze możliwości, czyniąc na pierniku wzory na życzenie – mówi Sandra Działdowska, Specjalista ds. marketingu w Żywym Muzeum Piernika.

Z ekipą Żywego Muzeum Piernika i Domu Legend Toruńskich wizyta w Toruniu trwale zapisze się w Państwa pamięci. Zespół pasjonatów zorganizuje cały pobyt w mieście lub zagwarantuje udane spotkanie pokonferencyjne.
Tylko w Domu Legend Toruńskich staną się Państwo królami, katami lub mieszczkami. W Żywym Muzeum Piernika zakasają Państwo rękawy, poluzują krawaty i wypieką pierniki w pod czujnym okiem Mistrza Piernikarskiego i Wiedźmy Korzennej. Jeśli zaś zapragną Państwo integracji z nutą rywalizacji, zostaną wciągnięci do ekscytującej gry miejskiej.
Na finał czeka radosna biesiada skomponowana według Państwa oczekiwań

Żywe Muzeum Piernika przygotuje pierniki dla każdego i na każdą okazję, niezależnie od branży. Staranie wypieczone i ozdobione lukrem królewskim przez uzdolnione artystki mogą być prezentem dla pracowników lub klientów. W muzeum zamówić można pierniki świąteczne, z logo firmy, pamiątkowe, z okazji zacnego wydarzenia lub jubileuszu… Taki piernik może być również oryginalnym prezentem dla gości weselnych lub elementem wystroju sali.  Jedynym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

Toruński obiekt zaprasza do odwiedzenia stoiska F17B w Strefie EVENT MIX targów reklamy.
Targi odbędą się 12-13 września w EXPO XXI Warszawa.

Trwa bezpłatna rejestracja dla odwiedzających imprezę: ZOBACZ TUTAJ.

W ramach targów zostanie zorganizowana III edycja konferencji EVENT MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się 12 września br.

Tematem wiodącym konferencji jest „Rewolucja w eventach”.