Trodat z ofertą na Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań

0

Trodat Polska Sp. z o.o. należy do grupy Trodat GmbH, wiodącego producenta stempli i systemów znakowania od 1912 r. Oddział Trotec zajmuje się wyłącznie systemami do laserowego grawerowania, cięcia i znakowania przemysłowego.

Szeroka gama wysokiej jakości produktów, połączonych z niezrównanymi usługami oraz wsparciem, sprawiają, że Trotec jest, jak informuje producent, jednym z wiodących dostawców w zakresie komputerowo sterowanych systemów do grawerowania i znakowania. Systemy laserowe Trotec są aktualnie używane w ponad 90 krajach na całym świecie.

Na zbliżającym się Festiwalu Marketingu firma przedstawi systemy laserowe, które są najczęściej wykorzystywane m.in. w branży reklamowej, ze względu na niewielkie gabaryty, prostotę obsługi oraz wszechstronność wykorzystania: ProMarker300- wysoce wydajny światłowodowy system laserowy typu Galvo do szybkiego, wieloseryjnego znakowania metali i niektórych tworzyw sztucznych. Speedy100Flexx, ploter laserowy z dwoma źródłami lasera: światłowodowy/CO2 na tej samej platformie systemu oraz Speedy300- najszybszy na rynku ploter CO2, dla najbardziej wymagających, odznacza się wysoką efektywnością i precyzją pracy.

Na stoisku nr J15 na Targach Reklamy i Poligrafii Reklamowej w Warszawie, zwiedzający będą mogli się osobiście przekonać o możliwościach urządzeń oraz otrzymać specjalne warunki na zakup systemów laserowych Trotec.

www.troteclaser.com