Trzeba działać! Pozytywne przesłanie dla branży marketingowej

admin_cyber
02 lut 2024

Na biurkach agencji reklamowych i działów marketingu klienta końcowego pojawiło się właśnie nowe wydanie „OOH news”. W numerze z optymizmem patrzymy w przyszłość, czekając na nowe wytyczne dla organizacji wydarzeń i eventów. Z ekspertami rozmawiamy o tym, co dalej w branży reklamy? 

Wśród rozmówców najnowszego wydania znalazł się Davide Odella, członek Zarządu EXPO XXI Warszawa, który podkreśla, że musimy nauczyć się żyć i pracować po epidemii, w nowej rzeczywistości, a branża MICE musi powrócić na swoje normalne tory. Bartosz Bieszyński, koordynator grupy TUgether, potwierdza te słowa i dodaje, że za wszelką cenę musimy odbudować popyt na eventy. Eksperci z branży marketingowej i reklamowej dzielą się z czytelnikami przemyśleniami o tym, jak zmieniła się branża reklamowa w czasie pandemii, w numerze także przegląd nastrojów przedstawicieli branży POS. W numerze jak zawsze przegląd branżowych informacji i nowości z rynku gadżetów reklamowych, marketingu i eventów.

Odmrażanie poszczególnych gałęzi gospodarki oraz pozytywne sygnały płynące z zagranicznej branży wystawienniczej sprawiły, że prace nad targami FestiwalMarketingu.pl właśnie ruszyły pełną parą. – Jesteśmy w stałym kontakcie z wystawcami i zwiedzającymi. Ci pierwsi zanotowali wzrost sprzedaży produktów ze stałej oferty. Wielu klientów chce postawić na personalizację i produkty do osobistego użytku. Agencje reklamowe reagują na bieżąco na potrzeby działów marketingu, spodziewając się realnego powrotu do biznesu właśnie we wrześniu br. Odblokowanie eventów do 150 osób to także nowe otwarcie – mówi Robert Załupski, Dyrektor FestiwalMarketingu.pl. 

Targi ponownie zostaną podzielone na dwa sektory branżowe: dostawcy mediów i maszyn oraz reklama, marketing & event. Ta segmentacja sprawdziła się doskonale podczas poprzednich edycji i spełniła oczekiwania zarówno wystawców, jak i odwiedzających Festiwal.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się w EXPO XXI Warszawa, 9-10 września 2020 r. Równolegle z FestiwalMarketingu.pl odbywa się FestiwalDruku.pl. Bezpłatna rejestracja na targi startuje w czerwcu br.

Pobierz magazyn OOH magazine „news”: TUTAJ.