TSE Grupa nowym partnerem strategicznym konferencji EVENT MIX i MARKETING MIX

0

Podczas wrześniowych targów FestiwalMarketingu.pl zwiedzajacy będą mogli odwiedzić Strefę EVENT MIX oraz po wcześniejszej rejestracji wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących tj. konferencjach branżowych EVENT MIX i MARKETING MIX. Oba wydarzenia będą miały odpowiednią oprawę wizualną, firma TSE Grupa zajmie się zbudowaniem profesjonalnej sceny, wraz z ekranami oraz oświetleniem.

TSE Grupa od ponad 20 lat specjalizuje się w technicznej realizacji konferencji, koncertów, gali i wydarzeń specjalnych. Rocznie obsługuje ponad 500 imprez. TSE posiada ogromny magazyn nowoczesnego sprzętu oświetleniowego, multimedialnego i nagłośnieniowego wraz z elementami scenicznymi. Od czerwca jako jedyna polska firma ma możliwość realizacji eventów za pomocą rewolucyjnego systemu BlackTrax.

– EVENT MIX ma duży potencjał, aby stać się jedynym tego rodzaju wydarzeniem w Polsce, prezentującym kompleksowo branżę eventową. TSE Grupa chce wspólnie z organizatorami stworzyć wydarzenie, które na stałe zapisze się w kalendarz targowy – mówi Łukasz Kubiak, członek zarządu TSE.

Podczas dwudniowych targów 13-14 września w EXPO XXI Warszawa, partner strategiczny zajmie się również oznaczeniem Strefy EVENT MIX, a także przygotuje mapping 3D, który będą mogli podziwiać goście Wieczoru Wystawców.

Członek zarządu TSE Grupa, Pan Łukasz Kubiak wystąpi także podczas konferencji EVENT MIX i opowie o nowych możliwościach w eventach dzięki nowoczesnym multimediom na przykładzie systemu BlackTrax.

– Cieszymy się, że firma z takim doświadczeniem i takimi możliwościami technicznymi zajmie się oprawą techniczną wydarzenia. Stawiamy na jakość, profesjonalizm i pokazanie skuteczności event marketingu. Wybór nie jest przypadkowy. TSE Grupa jest gwarantem efektu WHOW – mówi Andrzej Kuczera, event manager OOH event!

Pełną ofertę firmy będzie można poznać odwiedzając stoisko C21 w Strefie EVENT MIX.

www.tse.com.pl