Udany debiut BAS Kreacja na Festiwalu Marketingu

0

Premierowo na tegorocznym FestiwaluMarketingu.pl wystawiała się firma BAS KREACJA.

 

– W tym roku po raz pierwszy wzięliśmy udział w Festiwalu Marketingu, Druku i Opakowań. Wszelkie formalności uczestnictwa w targach przebiegły bardzo sprawnie, a kontakt z organizatorami był doskonały. Na naszym stoisku prezentowaliśmy sprawdzone marki z branży promocji i reklamy – francuską markę LEXON, charakteryzującą się niepowtarzalnym designem i bardzo dobrą jakością, nowoczesne i pomysłowe produkty z obszaru elektroniki marki REMAX (kable, powerbanki, głośniki itp), oraz BB Speaker’a – połączenie bezprzewodowego głośnika z żarówką LED, obsługiwanego przy użyciu technologii bluetooth – mówi Bożena Zalewska, Product Distribution Director w BAS Kreacja.
Podczas targów dwa produkty zgłoszone przez BAS Kreacja zajęły II miejsce w konkursie Super GiftLampka LED Clover marki LEXON (w kategorii produktów 50-100 PLN) i BB Speaker (w kategorii produktów powyżej 100 PLN). Zobacz WYNIKI.

 

– Jest nam niezmiernie miło, że oba prezentowane przez nas gadżety zdobyły uznanie głosujących. W trakcie trwania Festiwalu odbyliśmy wiele spotkań. Nasz 20-osobowy zespół, tworzący BAS Dystrybucję, BAS Kreację i BAS Centrum miał okazję zaprezentować kompleksową ofertę, w tym sprawdzone marki, o których wspomniałam wcześniej, gadżety na każdą okazję oraz ofertę tłumaczeń profesjonalnych. Targi to doskonałe miejsce do nawiązania kontaktów biznesowych, które mamy nadzieję zaowocują ścisłą współpracą w najbliższej przyszłości. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.basdystrybucja.pl – dodaje Bożena Zalewska.

 

Zobacz relację firmy BAS Kreacja: TUTAJ

 

www.baskreacja.pl