Upominki od Carbonica premierowo na targach reklamy

admin_cyber
02 lut 2024

Dystrybutor oryginalnych artykułów promocyjnych po raz pierwszy zaprezentuje się na targach reklamy.

Carbonica to rozwiązanie dla firm, które szukają niebanalnych i praktycznych gadżetów promocyjnych lub prezentów z możliwością personalizacji. W stałej ofercie firmy znaleźć można otwieracz do wina z podwójnym mechanizmem dźwigniowym oraz noże składane. Ponadto, Carbonica jest dystrybutorem upominków narzędziowych Wera w Polsce. Linia tych produktów to ponad 14 pozycji narzędziowych, m.in. wkrętaki, zestawy grotów i otwieracz do butelek. Narzędzia montażowe mogą służyć profesjonalistom podczas prac wykonywanych komercyjnie, ale też doskonale nadają się na praktyczne gadżety promocyjne lub prezenty. Stworzone zostały specjalne zestawy narzędziowe z możliwością umieszczenia na nich logotypów firm, które chcą te produkty i markę WERA wykorzystać do swojej promocji. Logo można umieścić na rękojeściach, nośnikach plastikowych, etui tekstylnym oraz na estetycznych pudełkach prezentowych stanowiących opakowania narzędzi.

W ofercie Carbonica znajdują się produkty wysokiej jakości cenione przez użytkowników za funkcjonalność oraz nowoczesny design. Szeroki wybór obwolut, wiele opcji kolorystycznych, nadruk grafiki czy też tekstu daje duże możliwości personalizacji upominku idealnego!

Taki upominek może okazać się świetnym prezentem dla klientów, a korzyści płynące  z użytkowania narzędzi tak silnych marek są niezliczone.

– Podczas targów będzie można zapoznać się szczegółowo ze wszystkimi produktami Carbonica. Zapraszamy na nasze stoisko D15 – podkreśla Roma Grzybek z firmy Carbonica.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów:

www.agentools.pl