VES PLOTER na Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań

0

Firma VES PLOTER od ponad 10 lat dostarcza specjalistyczny sprzęt dla rynku grafiki reklamowej. Jest dystrybutorem firm Graphtec, GCC, NANIVA, SAI. W ofercie znajdują się rolkowe plotery tnące i kreślące, tablicowe plotery tnące z możliwością bigowania i kreślenia, solwentowe i atramentowe plotery drukujące, kolorowe skanery wielkoformatowe, oraz media i akcesoria do druku i do cięcia.

 

Flagowymi produktami są zestawy złożone z ploterów drukujących i ploterów tnących firmy Graphtec. Rozwiązania proponowane przez firmę, w stosunku do nieefektywnych ploterów drukująco-tnących, zapewniają o 50% większą wydajność, dużo wyższą precyzję oraz efektywność wykorzystania posiadanego parku maszynowego, przy zachowaniu tych samych kosztów zakupu.

 

Oferta rolkowych ploterów tnących i kreślących zaczyna się od formatu A4, a kończy na produkcyjnych maszynach serii FC8600 o obszarze roboczym 1620 mm. Pomiędzy skrajnymi wartościami lokuje się znakomita seria wydajnych i ekonomicznych ploterów serii CE6000. Plotery tablicowe znajdujące się w naszej ofercie są niezastąpione przy produkcji i projektowaniu krótkich serii opakowań (wyposażone są w funkcję bigowania), szablonów łącznie z ich opisem oraz przygotowaniu obciągów drukarskich.

 

Ofertę firmy uzupełniają skanery wielkoformatowe i wielkoformatowe zestawy kopiujące zbudowane w oparciu o skanery Graphtec i plotery Epson lub Canon.

 

Jak podaje VES PLOTER, w  firmie najwyższą jakość udaje się osiągnąć za rozsądną cenę.

 

www.vesploter.pl