VISILAB uwieczni Festiwal Marketingu i Druku

0

VISILAB zajmuje się produkcją filmów, programów telewizyjnych oraz realizacją wizji podczas koncertów, kongresów, konferencji i różnych imprez firmowych.

–  Początkowo wydawać się mogło, że nasz pobyt jako wystawcy na targach dotyczących głównie POS-ów i druku jest nietrafiony. Doszliśmy jednak do wniosku, że mamy wiele wspólnego już z samą nazwą tego wydarzenia – mówi Ewa Pieklik z VISILAB. –  Po pierwsze ,,Festiwal’’ to słowo, które szczególnie kojarzy się z naszą branżą. Po drugie hasło ,,Marketing’’ to dla nas profesjonaliści, z którymi na co dzień pracujemy przy tworzeniu filmów korporacyjnych, promocyjnych, czy produktowych. Klienci mówią nam co chcą przekazać, a my wykorzystując swoje doświadczenie, realizujemy ich pomysły – dodaje Ewa Pieklik.
Żyjąc w erze obrazu, coraz szybszego przekazu i chęci natychmiastowego dostępu do informacji, multimedia stają się najważniejszym nośnikiem przekazu marketingowego, dlatego gwałtownie rośnie zapotrzebowanie na kontent audiowizualny. Firmy takie jak  VISILAB coraz intensywniej uczestniczą w tworzeniu materiałów dla coraz nowocześniejszych nośników sprzedażowych.
Podczas Festiwalu będzie można spotkać VISILAB w różnych miejscach targów, ponieważ wspólnie z OHH magazine będą realizować relację i film z całego wydarzenia.
Na swoim stoisku firma zaprezentuje kilka ciekawych rozwiązań. Miedzy innymi będzie można obejrzeć w działaniu ośmio-kanałowy cyfrowy mikser HD-SDI, który wykorzystuje się do realizacji wizji z możliwością emisji w czasie rzeczywistym do Internetu. Jest to kolejne narzędzie, które coraz częściej wykorzystywane jest przy działaniach szkoleniowych, promocyjnych, czy marketingowych. VISILAB przygotował również niespodziankę dla zwiedzających – cyfrowe studio wirtualne, w którym każdy będzie mógł się poczuć jak telewizyjny prezenter pogody i przekonać się jak trudno prawidłowo wskazać na wirtualnej mapie miejsce, o którym się mówi.