Vispronet® – wielkoformatowa drukarnia-sklep online na targach reklamy

0

Po raz pierwszy do grona wystawców FestiwalMarketingu.pl dołączyła marka Vispronet® oferująca profesjonalne wydruki na materiałach dla reklamy out- i indoor.

Vispronet® to wielkoformatowa drukarnia – sklep online, która oferuje szerokie spektrum oryginalnych produktów dla klientów indywidualnych i biznesowych. Firma  zaprasza do skorzystania ze swojego 28-letniego doświadczenia, najnowszej technologii druku cyfrowego i sitodruku.

Vispronet® drukarnia-sklep online proponuje najwyższy poziom usług związanych z drukiem w połączeniu z praktycznie nieograniczonymi możliwościami produkcyjnymi. Na powierzchni zakładu 30.000 m² produkuje swój asortyment, zapewniając krótkie terminy realizacji i niezawodne dostawy towarów. Do każdego produktu: czy to flaga, proporczyk, system wystawienniczy lub baner PCV proponuje odpowiednie akcesoria. Wybór materiału ułatwi możliwość wysyłki darmowych próbek.

– Serdecznie zapraszamy do rozmów i zapoznania się z naszymi propozycjami. Zachęcamy do współpracy firmy, które cenią sobie jakość, rzetelność i krótki czas realizacji. Wydrukujemy Państwa indywidualne projekty na oferowanych przez nas artykułach. Czekamy na Was i na Wasze kreatywne pomysły – mówi Małgorzata Kurczaba, dyrektor ds. projektu Vispronet.pl.

Z ofertą Vispronet® będzie można się zapoznać na stoisku G8A.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

Link do bezpłatnej rejestracji: KLIKNIJ.

Jak wyglądała impreza wystawiennicza rok temu? Warto przypomnieć sobie relację w filmowej pigułce: