VOYAGER z kampanią reklamową przyjazną dla środowiska

0

Czy wiesz, że po oceanie pływa wyspa śmieci kilka razy większa niż Polska? Mamy na to radę! Twoja kampania reklamowa może przyczynić się do zmiany tej sytuacji. Modna torba na zakupy wykonana z butelek z recyklingu pomoże zredukować ilość plastikowych odpadów.

Torba V0751 została wykonana z materiału rPET, czyli poliestru wyprodukowanego z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu. Ta nowość z kolekcji VOYAGER doskonale sprawdzi się jako nośnik treści reklamowych, który jednocześnie będzie przypominać o konieczności zrównoważonego rozwoju i ochronie środowiska naturalnego. Niezwykle pojemna i wytrzymała, dzięki wykorzystaniu materiału rPET oraz przemyślanej konstrukcji z bezszwowym dnem. Złożona torba zmieści się w każdej torebce lub plecaku i zawsze będzie pod ręką. Przyszłość zaczyna się tu i teraz!

Jeszcze więcej ekologicznych i inspirujących do odpowiedzialnego stylu życia upominków w katalogu VOYAGER 2019.

Katalog VOYAGER 2019 online: TUTAJ.

Katalog VOYAGER XD 2019 online: ZOBACZ TUTAJ.

Z nowościami dystrybutora VOYAGER – AXPOL Trading – będzie można zapoznać się już we wrześniu, firma zachęca do odwiedzenia stoiska F6.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana V edycja konferencji MARKETING MIX – spotkanie z udziałem praktyków i ekspertów z dziedziny sprzedaży i marketingu odbędzie się drugiego dnia targów.

W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi. Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji, w tym roku jedyne co muszą zrobić, to zarejestrować się na targi na stronie FestiwalMarketing.pl: KLIKNIJ.

Jak wyglądała impreza wystawiennicza rok temu? Warto przypomnieć sobie relację w filmowej pigułce: