W środę i czwartek 10., jubileuszowa edycja targów reklamy!

admin_cyber
02 lut 2024

Zapraszamy na święto branży reklamowej już 12 i 13 września. Dostawcy artykułów promocyjnych będą prezezenować targowe premiery i nowe upominki reklamowe na sezon jesienno-zimowy. Już po raz czwarty swoje miejsce na hali ma także Strefa EVENT MIX, gdzie będzie można spotkać dostawców branży eventowej.

10. edycja targów reklamy i poligrafii reklamowej ponownie będzie podzielona na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawców mediów i maszyn. Jak podkreśla organizator, ta segmentacja sprawdza się doskonale.

– Z każdą kolejną edycją widzimy coraz większe zainteresowanie naszymi targami. Stoiska są rezerwowane ze sporym wyprzedzeniem. Nasi stali wystawcy zaraz po targach rezerwują swoje stoiska na kolejną edycję. Co roku do grona wystawców dołączają również nowi przedstawiciele branży marketingowej i eventowej. Jesteśmy dumni, że już od 10 lat wspieramy rynek reklamowy i pomagamy budować bezpośrednie relacje – mówi Robert Załupski, Dyrektor Festiwalu.

Imprezie towarzyszy szereg wydarzeń specjalnych jak: konkursy branżowe, warsztaty, szkolenia i konferencje. W tym roku na konferencji dla agencji reklamowych MARKETING MIX, gościem specjalnym będzie Jacek Santorski, którego wystąpienie sponsoruje firma TEXET Poland. Podczas EVENT MIX na scenie zobaczymy ekspertów i praktyków eventowych oraz takie gwiazdy jak: Krzysztof Ibisz czy Emilian Kamiński.

Tradycyjnie już zostanie przeprowadzony konkurs Super Gift, o tytuł najlepszych gadżetów (w kategorii nagroda publiczności) będą rywalizować prezentowane na targach artykuły promocyjne. W konkursie POS STARS zawalczą najlepsze kreacje display’ów i ekspozytorów w 16 kategoriach tematycznych.

Wydarzeniu towarzyszy specjalne wydanie kwartalnika OOH magazine, który obchodzi swoje 15-lecie i z tej okazji został wydany w rekordowym nakładzie 10 tysięcy egzemplarzy.

Pobierz bezpłatnie najnowszy numer z katalogiem wystawców: TUTAJ.

Targi odbywają się 12-13 września w EXPO XXI Warszawa w godz. 10.00-17.00.

Wstęp dla osób związanych z branżą poligraficzno-reklamową jest bezpłatny – po okazaniu wizytówki.

Serdecznie zapraszamy!